Chcem rapidne pribrať do 2 mesiacov!

igo19`

Myslim ze tu je ciel jasny a cesta veduca do ciela este jasnejsia. Je jasne ze za 2 mesiace nemas sancu pribrat zdravo - tzn. cvicenim a jedenim celkovo zmohutniet. Takze jedina ktora zaberie je jest, co jest - rada znie zrat a to doslova. Jedz tazke tucne jedla na sposob bryndzovych halusiek so slaninou (bryndza je tucna tak isto ko slanina, samozrejme na porciu rataj malu bryndzu a aspon 10 deka slaniny) pravidelne kazdy den. Kazdu chvilu si daj nieco sladke, ale nauc sa jest rovno cele balenie - napriklad velku mliecnu cokoladu, cele zlate oplatky, cele keksy disko, 1/4 kila tucneho syra eidam... Ono to nefunguje si len tak nieco sladke dobnut, napriklad malu horalku. Co sa rata je mnozstvo a kaloricka hodnota. Obmedz ovocie, zabudni aj na ovsene vlocky pretoze to posobi iba na vyprazdnovanie traviaceho traktu a potrava sa nema cas stravit a uz je z teba von.
Skus tento typicky jedalnicek pre jeden den:
ranajky: chlieb s maslom a sunkou (vela chleba a vela masla) a k tomu presladeny caj alebo kakao.
desiata: cele zlate oplatky alebo 200 gramova mliecna cokolada
obed: halusky s bryndzou a slaninou, zapi mliekom
olovrant si daj oddychovy: napr. 100g zemiakovych lupienkov + pol litra koly
vecera: zopar hamburgerov, kola
a hlavne pred spanim: stvrt kila tucneho syra alebo velku cokoladu alebo si len otvor flasu nutely a pri telke ju dojedz.
Mozno si spytas ze ci sa to da zvladnut a urcite prvy tyzden alebo dva s tym budes mat problem. Ale vedz ze zaludok je velmi pruzny a prisposobivy organ a nepotrva dlho a vysledky sa dostavia. Za to rucim. Z vlastnej skusenosti ti este poradim ze skutocne dobre najedeny som bol vtedy ak som uz nemohol po jedle robit nic ine iba na hodinku alebo dve si zdriemnut. Ja som tomu hovoril ze 'teraz idem tráviť'. Teda: jedz vela, jedz tucne jedla a sladke jedla, vynechaj vlakninu aj sporty a po poriadno jedle si poriadne zdriemni.

0vecka

to je divne inaq v navode je myslim ze 50g co je dost malo .... mne to pomohlo tak pred 6timi rokmi od ftedy som pribral tak 30kg..

Jana C

brala som to podľa návodu, dalo mi to navyše vyše 1000 kcal denne a furt som sa napchávala. Nepribrala som! Tak som gainer vysadila, jedla furt rovnako a pribrala som

Jana C

Gainer je blbosť, vôbec som z toho nepribrala, akurát sa mi pokazilo trávenie. Najlepšie je nestresovať sa a pravidelne jesť. Žiadne sladkosti ale normálne jedlo (chleba, cestoviny, zemiaky).