mam velke depky

Príspevok v téme: mam velke depky
lulu333

je to fakt hrozné. každý deň sa mi v skole (trochu divne ale mam len 12)ujde hroznych vysmechou z obliekania, mojej osobnosti,....este ktomu som pre ostatnych trapna a divna, lebo nemam chalana...ale to neni take jednoduche, lebo oproti inim dievcatam som nudna, niesom sexi, divne sa obliekam,som tucna...a to znamena ze chalani ked ma vidia tak prevracaju oci, cechcu sa na mne.upozornujem ze toto neni paranoja, ale je to realita. proste nemam chut zit...som vsetkim len zbytocna...aj moja mama sa ku mne sprava ako keby som nemala ziadne city...! uz si aj od zufalosti rezem do ruky, a krv ktora mi vytecie si zliznem. od kedi mi toto spoluziaci robia sa stava so mna bestia-nemam priatelov,...

cajik

jajka, to hej, a ja mam take plany do buducnosti, joj :(.. ake je to hlupe, ze ? mame svojho premiera, NR, vladu, ale to co robia oni - my za to nemozme.. len sa musime prizerat, vrr

invisible

Veď, tie časáky som spomenula, len jeden konkrétne... Priznám sa, že som si ho kupovala aj ja, keď som mala asi 16... Ale nestihol ma nijako zblbnúť. Neviem, po čase mi tie články prišli hrozne vtipné. A dovolím sa obhájiť tým, že aj ja som bola v puberte a nikto nie je dokonalý :D Ale nie len teenagerské časáky, ale aj pre "dospelé" a tie internetové magazíny tiež... Plné múdrych rád, ako prežiť v krehkom ženskom svete :D A potom to takto dopadne...

cajik

njn.. tazka to doba.. dufam ze sa spolocnost toho vsetkeho presyti a vratime sa naspat "k normalu". ja napr ani nemozem pozerat spravy, citat bulvar, nic, je to hnus.

cajik

"ale to neni take jednoduche, lebo oproti inim dievcatam som nudna, niesom sexi, divne sa obliekam,som tucna"

nudna ? - urcite si v niecom vynimocna, skvela, mozno si dobra priatelka, mozno mas nejaky talent
nie si sexi ? - a na co by si chcela byt sexi ? take baby chcu chalani aj tak len na zabavu. a vobec.. bud spokojna sama so sebou a budes vyzarovat nieco ovela viac, ako len "byt sexi"

divne sa obliekas? - povedal kto ? ved mas svoj styl, oni nech si myslia co chcu. ani tebe sa nepaci predsa styl obliekania kazdeho ineho cloveka, ze nie

tucna ? - a co teraz ? nehovoria to len zo srandy? a keby si aj bola tučko - noaco. poznam vela "tucnych" dievcat a mnoho z nich su ovela ovela stastnejsie a spokojnejsie ako modelkove typy. a mam kamosky co su ako modelky a nie su stastne a nemaju chalanov..

jajka001_

to tie teenage časáky, vsetko o tom, ako máš vyzerat, ako sa obliekat, ako sa správať...a vraj sloboda, prd, kaleráby kaleráby, never tomu

invisible

Ale áno ja viem, len mne sa zdá, že tá téma sa trošku začala rozvíjať aj tak všeobecnejšie. Ale myslím, že má aj zo svojho vzhľadu, veď písala, že je tučná, nesexy a divne sa oblieka. Aj keď, opäť sa budem opakovať, v jej veku by ju to fakt trápiť nemalo.

A to, že sa necíti pekná, za to môžu aj jej spolužiaci, to áno. Veď, takto si potom ani nevybuduje sebavedomie, tak jasné, že sa tak cíti. To sa dá chápať.

Všetko sa vzájomne ovplyvňuje. Myslím, jej pocity...