mam velke depky

Príspevok v téme: mam velke depky
lulu333

je to fakt hrozné. každý deň sa mi v skole (trochu divne ale mam len 12)ujde hroznych vysmechou z obliekania, mojej osobnosti,....este ktomu som pre ostatnych trapna a divna, lebo nemam chalana...ale to neni take jednoduche, lebo oproti inim dievcatam som nudna, niesom sexi, divne sa obliekam,som tucna...a to znamena ze chalani ked ma vidia tak prevracaju oci, cechcu sa na mne.upozornujem ze toto neni paranoja, ale je to realita. proste nemam chut zit...som vsetkim len zbytocna...aj moja mama sa ku mne sprava ako keby som nemala ziadne city...! uz si aj od zufalosti rezem do ruky, a krv ktora mi vytecie si zliznem. od kedi mi toto spoluziaci robia sa stava so mna bestia-nemam priatelov,...

invisible

Netušila som, že 12 ročné dievča môže byť sexy :D A na 12tku máš teda dosť zaujímavé problémy... Nehovorím, že som nemala depky v tom veku z toho ako vyzerám... Ale tak, ešte som sa len vyvíjala... Skôr ma trápilo akné, ako brúsenie žiletky o kožu. Dnešné deti sú fakt divné...

dobra vila

Toto nepisalo 12 rocne dieta, po precitani par viet to bije do oci - predpokladam, ze gramaticke chyby su tam schvalne.
Akoze, ked si starsi/a a toto si iba vymyslila, tak ta srdecne pozdravujem a chod niekam... zaloz si radsej temu v psychickych problemoch, tam zapadnes ako ritka na serbel :DD

zuzic

prestup rychlo na inu skolu a ked je mama taka kasli na nu netrap sa mamy su niekedy divne...
hlavne vypadni z tej skoly po prve...a skus psychologa nemozes si rezat po rukach to ti nepomoze:(