chcem zabiť ctitelku môjho ex

Príspevok v téme: chcem zabiť ctitelku môjho ex
martina022

je to len cca mesiac, čo sme sa rozišli po 4 a pol rokoch. V dobrom, bolo to obojstranné, ale myslím, že ani jeden z nás si tým rozchodom nebol 100% istý. Ale má jednu vrúcnu ctitelku, ktorá ho očividne žerie a zvádzala ho už vtedy, keď sme spolu chodili. A ona dobre vedela, že on má vzťah. Nevýdame sa a viem to len vďaka sociálnej sieti, kde mu bezostyšne píše veci, za ktoré by som ju najradšej zahlušila, zbila, spravila jej niečo veľmi veľmi zlé a zákerné.. a to som úplne nekonfliktná flexáčka.. Prosím pomôžte mi pochopiť myšlienkové pochody v jej dutej arogantnej gebuli a zmierniť moju žiarlivosť. Už by som nemala žiarliť, veď sme sa rozišli!

martina0222

alenka_maxova - hmm dobre že si mi toto nenapísala pred dvoma rokmi... každopádne - tie myšlienkové pochody, ktoré som nevedela pochopiť boli moje vlastné. A takto s odstupom času všetkému rozumiem ovela viac. Len ma mrzí, kolko ludí mi tu napísalo, aká som nenormálna. Podľa mňa je celkom normálne že predstava, že človek, ktorého ste roky milovali a "patril" vám a vy jemu, má potenciálne nové priatelky, že pravdepodobne s ňou skončí prinajmenšom v posteli, bolí. Keď ešte /v danom čase/ pred týždňom spával s vami. Rozísť sa ľudia môžu zo dňa na deň, ale citová vazba, láska neodídu len tak za pár preplakaných dní. Pochopiťeľne som ju nezabila, ale že som k nej cítila nenávisť je úplne normálne, každý pohlad inej ženskej, každý flirt, dotyk neskutočne bolel, lebo po pár dňoch rozchodu stále cítite, že ten človek je len Váš, rozum sa niekedy rozchádza s citmi, ale také sú rozchody, je to bolestivé a kruté, ale súčasť života.

alenka_maxova

zrejme nikdy nepochopis myslienkove pochody tvojho ex a preto sa o to ani nesnaz. Jednoducho ste obaja volni, tak preco by on nemohol mat ctitelky? Kebyze sa o teba teraz zacne zaujimat daky fajn chalan, tak ho tvoj ex kvoli tomu pojde zabit? Kasli na neho, kasli na nu a zacni zit svoj zivot

millli11

Hned po rozchode som nechcela nikoho ineho. Bala som sa, ze ho napriklad v intimnych chvilach nazvem menom byvaleho. Teraz, co uz mi je fuk, co sa tyka byvaleho, zrazu nikto nie je nablizku. Sa mi zda, ze vsetko v mojom okoli a mojom veku, okolo 23 rokov, su uz zadani.

millli11

Pritom ona bola celkom pekna. Podla mna mohla mat hocikoho, plno chlapov sa za nou otacalo, ale ona nie, ona sla iba po mojom. A este vtedy, ako sa oni rozisli, som s nim opat zacala chodit ja, ale uz to nefungovalo a opat sme sa rozisli. Ja som chcela, aby ju vymazal z mobili, z priatelov, ale on to odmietal, cize to bolo jasne, ako to skonci.

AdamKrt

Tak sa necerti tolko. Posli na nu nejakeho svojho kamarata, nech ju zvedie, dobre pretiahne a odlaka od Tvojho byvaleho a mas pokoj.... :))))

millli11

Ona tiez pise mojmu byvalemu na socialnych sietach vselico mozno. Na zaciatku som sa ho opytala, preco si ju dal medzi priatelov a on na to, ze si ddava vsetkych, ktorych pozna. Teraz sa vsak snazim nechodit na jeho profily, lebo ma to len stve a zoziera, ze znova uvidim plno jej fotiek na jeho stranke. Ta jej fotka je tiez super, vidno ju od polovice tela, ako lezi na posteli a ma nasadeny vyraz, zlato, pod na to.