chcem zabiť ctitelku môjho ex

Príspevok v téme: chcem zabiť ctitelku môjho ex
martina022

je to len cca mesiac, čo sme sa rozišli po 4 a pol rokoch. V dobrom, bolo to obojstranné, ale myslím, že ani jeden z nás si tým rozchodom nebol 100% istý. Ale má jednu vrúcnu ctitelku, ktorá ho očividne žerie a zvádzala ho už vtedy, keď sme spolu chodili. A ona dobre vedela, že on má vzťah. Nevýdame sa a viem to len vďaka sociálnej sieti, kde mu bezostyšne píše veci, za ktoré by som ju najradšej zahlušila, zbila, spravila jej niečo veľmi veľmi zlé a zákerné.. a to som úplne nekonfliktná flexáčka.. Prosím pomôžte mi pochopiť myšlienkové pochody v jej dutej arogantnej gebuli a zmierniť moju žiarlivosť. Už by som nemala žiarliť, veď sme sa rozišli!

millli11

My sme mali v obdobi, ked sa na scene zjavila ona, velku krizu. Podla mna ona dobre odhadla, kedy sa votriet k chlapovi, pre neho som ja bola ta, co stale nieco chcela, co ho otravovala spolocnymi planmi a ona bola ta, co chcela iba ist na kavu, iba na diskoteku. Chvilku po nasom rozchode sa aj zacali stretavat, ale vydrzalo im to asi iba styri tyzdne, lebo mu zacala hovorit veci, ako sa ma kde spravat a robit mu ziarlivostne sceny hned od zaciatku. Prestal sa jej ozyvat, ale viem, ze ona mu stale pise na socialnych sietach a po case jej zacal odpovedat, co pocujem od druhych, ona tvrdi, ze chodia na kavu, vylety a on tvrdi, ze s nou nechce nic mat a ja uz kaslem na to, hladat pravdu, chcem si zit svoj zivot.

nathália7

milá martinka,teraz už to je jedno,ked si sa ho vdala,respekt.ked ste sa rozišli.Kašli na to,a ži si svoj život,bud milá a veselá,a nájdi si nových kamošov.Určite si nájdeš takeho,ktory bude stat iba o teba, a bude sa venovat iba tebe.Nedavaj na javo nič.

martina022

najviac ma štve jej ignorácia. Od začiatku mu písala akoby bol slobodný a ja neexistovala. A keď som jej napísala, tak nereagovala. A odbavuje sa na jeho profile doteraz a ja to nechápem, akoby nevedela, že zničila 5 ročný vzťah a ešte provokuje... tolko krát mám chuť jej na to niečo odpísať..koleduje si o to.. Ale najhoršie je, že nech rozmýšlam ako chcem, neexistuje spôsob, ako sa jej pomsťiť a zachovať si svoju hrdosť. Ale chcem, aby o mne vedela a olutovala, že s ním niekedy vôbec prehodila slovo.

martina022

millli11:
A rozišli ste sa kvôli nej? On je teraz s ňou? Akože si neprišla na spôsob ako sa jej pomstiť?! Takáto suka si zaslúži poriadnu priúčku, čo si takéto ženy vôbec myslia? Prečo rozbíjajú iné vzťahy a spôsobujú bolesť iným, keď na svete behá tolko slobodných chlapov!!

kajka01

no podla mna to je prehnane mysliet na to ako by si sokynu najradsej zabila
pretoze je rozdiel povedat na konkurentku krava a rozdiel mysliet na to ako by si jej ublizila:)
a jednoznacne to sveci o tom, ze nie si absolutne vysporiadana s tym rozchodom a a asi si uvedomujes, ze ten rozchod si vlastne ani nechcela, mozno by si priala naspat byvaleho, takze ak mas takyto dojem bud sa mu ozvi(mesiac je este naozaj kratka doba) alebo sprav to co ti tu radili aby si nesledovala jeho cinnost

andrea88

martina, nečítala som si ostatné príspevky..ale kedže je to tvoj bývalý chalan..tak by ti to nemalo vadiť..ak to teda jemu nevadí..že ho nejaká otravuje.. a ak hej, snáď je natoľko schopný, že si to s ňou vyrieka i sám...a čo sa týka soc.siete, kde mu komentuje..tak to by ťa tiež nemalo zaujímať.. buď si ho vymaž z priateľov alebo si ho aspoň skri..nech nevidíš jeho príspevky.. ja som to tak tiež spravila s ex a mám pokoj :)

fgf

keby zalozil takuto temu chlap, tak je kazdy druhy prispevok o tom, aky je chory a nech sa da liecit...ach tie dvojite standardy

rew

millli11> taketo veci sme robili s kamoskami v puberte.. :D ist sa prejst k domu toho do ktoreho sme boli zabuchnute... ale takto.. no.. wau.. tak to je iny level... :)