chcem zabiť ctitelku môjho ex

Príspevok v téme: chcem zabiť ctitelku môjho ex
martina022

je to len cca mesiac, čo sme sa rozišli po 4 a pol rokoch. V dobrom, bolo to obojstranné, ale myslím, že ani jeden z nás si tým rozchodom nebol 100% istý. Ale má jednu vrúcnu ctitelku, ktorá ho očividne žerie a zvádzala ho už vtedy, keď sme spolu chodili. A ona dobre vedela, že on má vzťah. Nevýdame sa a viem to len vďaka sociálnej sieti, kde mu bezostyšne píše veci, za ktoré by som ju najradšej zahlušila, zbila, spravila jej niečo veľmi veľmi zlé a zákerné.. a to som úplne nekonfliktná flexáčka.. Prosím pomôžte mi pochopiť myšlienkové pochody v jej dutej arogantnej gebuli a zmierniť moju žiarlivosť. Už by som nemala žiarliť, veď sme sa rozišli!

millli11

Napriklad bol neskory vecer, lezo sa isiel uz ukladat do postele, ja som bola v kuchyni a este pila vodu. Pozrela som von, lampy osvetlovali ulicu a zrazu ju tam vidim, skoro ma az myklo, byvali sme celkom dole.Nic som mu nepovedala, ale bolo mi to podozrive. Ved keby ju chcel zavolat k sebe, nezavola ju predsa vtedy, ked som tam ja, ak to chceli utajit?

millli11

Aj to, ze si pisali po nociach. Vlastne nepisali, ona mu napisala na mobil, ahoj zlatko, ze nieco potrebuje alebo ze ma pre neho ten novy album s pesnickami a podpis s tym, ze ho bozkava alebo objima. Ked mi to ukazal na mobile, on sa len usmieval a ja som vnutri zurila a salela a mozno to aj bolo na mne vidiet. Ja som toho uz tolko videla, ze nikomu uplne neverim. Videla som nevernych ludi, s ktorymi som bola na vyletoch. Paradoxne, neverni boli vacsinou ti, co boli zenati a vydate, ak tam boli bez partnerov a ti slobodni, hoci tam boli bez partnerov, nazaujimali sa o inych. Zeby rutina po tolkych rokoch? Mam svoje hranice, odtial potial. Ale tato si nedala povedat. Na socialnych sietach mu casto pisala, ze ho vystiska, ked sa stretnu, ze ho pocka po praci. Ked nas niekedy videla spolu, tvarila sa, ze nas nevidi. Nejaky cas som byvala u neho a vsimla som si, ze dost casto sa motala okolo jeho ulice, hoci byvala o polovicu mesta dalej.

christy

martina.. skus si v nastaveniach socialnej siete nastavit to, aby sa ti jeho prispevky nezobrazovali.. ja to tak mam s ludmi co si davaju 50 statusov za den :) nikto to nevie, vies to len ty.... samozrejme si neklikaj potom na jeho profil...

ak ta trapi naozaj len toto...

rew

millli11> prosim, mozes trosku viac rozpisat to 'otravovala a vtierala sa mu'? myslis tym to ze si pisali po nociach? bolo by to o inom keby si pisal s chlapom?
Som jedina kto veri v moznost kamaratskeho vztahu medzi muzom a zenou? :) zrus ma ak v tom bolo nieco viac.. ale.. mam par kamaratov.. pisem si obcas s nimi.. s jednym som viedla dlhe rozhovory v noci.. padli aj temy tykajuce sa sexu... ale islo ciste o zbieranie informacii :) z oboch stran.. on vtedy tiez zacinal balit jednu holku tak sa da povedat ze bol zadany.. som tak zabuchnuta do svojho priatela ze by ma ani nenapadlo s ktorymkolvek inym muzom riesit nieco viac... ked sa stretnem s kamosom, povazujem za prirodzene ze si dame pusu na lice, alebo sa objimeme... a minule tu kocka pisala ze za to dostala facku od priatela.. kamarat sa mi bezne zdravi 'ahoj pusa'.. minule sa tu baba dusovala ze ju priatel podvaza lebo mu nasla sms s oslovenim 'ahoj zajko' alebo nieco v tom zmysle.. som vazne divna ked mi taketo veci pridu ok...? ked nevidim za kazdym milym usmevom sex? kua ved si trosku navzajom verme ked sa lubime... ale uznavam.. tiez som to chvilku brala inak.. no stacilo mi aby som sa parkrat presvedcila ze som len ublizovala sama sebe ked som sa zozierala myslienkami na to co asi robi ked sa neskor ukazalo ze je nevinny :)

millli11

A ja, ze ta aspon trochu potesim. Ja som dovtedy vlastne ani velmi neziarlila, ale odkedy sa zjavila ona a zacala sa spravat k nemu, ako sa sprava, zacala som strasne ziarlit. Preto teraz uz nechcem o nom nic pocut. A pomaha to.

millli11

Mal viacero kolegyn aj kamosiek s ktorymi si pisal, chodili spolu vzajomne na kavu, obedy. Preco mi vsak prekazala iba tato? Zeby zenska intuicia, ze jej ide o nieco viac? Alebo jej spravanie bolo dost ocividne?

martina022

žiarlivosť je hrozná vlastnosť - našťastie ja mu žiadne scény nerobím, mám svoju hrdosť. Ale ludia žiarlia, to je normálne a dokonca toho dotyčného nemusíme milovať, stačí, že ho máme radi.
millli11 - nejde o lenivosť, on je proste tiež ako ja, čerstvo po rozchode a asi mu to je tiež trochu priskoro. Možno len čaká, kým ubehne nejaký čas, aby si s ňou mohol začať...

millli11

To je pravda, dokazat partnerovi, ze nemusi ziarlit, je dost tazke. Na zacitaku vztahu to bol on, kto ziarlil a ja som ho upokojovala. Lenze on ziarlil na vsetkych muzov okolo mna a zaroven na nikoho konkretneho. Zatial co ja som ziarlila na konkretnu zensku, ktora sa priplietla medzi nas uz pocas vztahu a ocividne ho otravovala a vtierala sa mu.

millli11

Inak, ja som mala podobne myslienkove pochody, nie sice na vrazdu, ale myslienky ako pomstit sa jej. Ale nic som neprisla, ako ju potupit a pritom ostat nad vecou. Ja som tiez vacsinou flegmatik, doma, v praci, s kamaratkami. Ale ked taky flegmatik vybuchne, tak to stoji za to.