Zápal očného nervu

Príspevok v téme: Zápal očného nervu
nitrak

Zdravím, chcel som sa spýtať aké máte skúsenosti s liečbou- po akom čase sa vam napravil zrak, ake vitaminy ste pouzivali a v akych davkach proste vsetko co vas napadne. Dakujem. Ja mam intrabulbarnu neuritidu a stav sa akosi nezlepsuje.
----------------------
Zápal očného nervu (retrobulbárna neuritída) www.zdravie.sk

tina78

PRED ASI 6ROKMI SOM SA RANO ZOBUDILA A VIDELA SOM NA JEDNO OKO AKO CEZ HMLU,
NO VTEDY SOM TO MALA DOST POSTIHNUTE, AJ DLHO TRVALO KYM SA MI TO VRATILO DO POVODNEHO STAVU,

TERAZ SOM SA RANO ZOBUDILA A OKO MI NEODTAHOVALO DO STRANY CIZE DVOJITE VIDENIE, TERAZ BEREM MEDROL

ALE TO SA TU NEMUSIS VYPYTOVAT, NAJLEPSIE KED SA PORADIS S DOKTOROM
A HLAVNE TRPEZLIVOST, JA BY SOM BYT TEBOU TAK PREDNISON NEVYSADILA, BO JE TO DHODOBY PROCES ALE VED TO ZISTIS

tina78

aj ja som brala pred 5rokmi prednison ked som mala prvy zapal ocneho nervu...
ale brala som ho asi aj rok...velmi dlho trvalo kym sa to dalo do povodneho stavu mozno aj rok
teraz sa mi pohorsilo po rokoch a berem medrol dva tyzdne a uz je to ako tak ok..
len bojim sa co to spravi ked ho vysadim
inak na toto ti ziadne zazracne bylinky nepomozu, ver mi.. ja som uz vyskusala snad vsetko....
chce to len kortikoidy a davnku trpezlivosti

Skúsiť

Vymývať si liečivou vodou oči od Dr. J.K.Menej jesť. Surový cesnak rozžuť v ústach a prežúvať - niekoľko krát denne,piť pravidelne liečivú vodu, aspoň 1-2 litre za 24 hodín po malých 3-deci pohároch, dovtedy kým zápal neskonči.Odskúšané a funguje to pokiaľ nie sú spolu aj iné závažne zápaly.

nitrak

no mne davaju prednison ale vobec nezabera, tak som povedal nech idu rychlejsie s davkami dole aby ma to neodrovnalo. A tebe sa aj nejak subjektivne zlepsuje stav ? _vidis lepsie ?

tina78

ahoj ja som to teraz prekonala, berem medrol postupne ho znizujem,
davam si pichat milgammu,
wobenzim,
inak ocny nerv je dlhodoby proces liecenia,