Ako ist za psychiatrom?

Príspevok v téme: Ako ist za psychiatrom?
Katarina_N

Mam priatela ktori trpi sebaposkodzovanim a depresiami. Vminulosti s aliecil na psychiatrii, ale po case tam prestal chodit, aj lieky si sam vysadil, lebo to prenho nemalo vyznam kedze tajil svoje myslienky. Je mozne, aby som aj ja spolupracovala s psychiatrom? Mam ist niekde do nemocnice na psychiatricku ambulanciu? alebo ako to chodi?...Dakujem

delphia

co je na tomto EXTREM????
zrejme si sa este nestretla s clovekom trpiacim psychozou.
clovek ktory neohrozuje seba ani svoje okolie a ma "len" vtierave myslienky extremom nie je ani zdaleka.

Camel

Podľa mňa sa treba poradiť aj s policajtmi, resp. zavolať alebo napísať priamo do psychiatrickej nemocnice a opýtať sa. Je to do istej miery extrém.

Katarina_N

V okli su 4ria. Z toho uz u jedneho bol lieceny, takze toho som vylucila. Dakujem velmi pekne.:)Snad si necha pomoct..

delphia

plateny psychiater je aky???

psychiatri su zazmluvneni s poistovnami. psychiatricka liecba trva niekedy aj viac rokov, v urcitych pripadoch cely zivot. pacient by sa nedoplatil, keby si ju mal platit kes. najprv si zisti referencie na psychiatrov v okoli a az tak sa rozhodnite pre konkretneho.

Katarina_N

Dakujem velmi pekne. Tak ja ho presvedcim nech tam ide. A prosim este. Myslis ze by bol lepsi niaky sukromny plateny psichiater, alebo je to rovnake v nemocnici, resp. poliklinike?