Akne iba na krku

Príspevok v téme: Akne iba na krku
skrutka1

dobrý deň, chodim ku koznej uz velmi dlhu dobu a mojim problemom je stale zapalena oblast krku a sanky. inde akne nemam. mam 26 rokov. najprv som si dala vybrat zhnisane mandle, ale ani to nepomohlo. na gymnaziu som nemavala taketo zapalene ako je teraz.moja kozna ma odbavi za pät sekund, a napise mi duac gel. najprv zaberal, ale to su uz casy minule. zaroven s nim uzivam uz treti mesiac antikoncepciu vreya. plet primerane hydratujem. chcela som sa opytat, ze ak to mam len v oblasti krku a sanky, ci to nemoze byt nejaka choroba stitnej zlazy. dakujem pekne za odpovede. kozna mi nechcela ani len krv zobrat, chodim k takej starene, ale uz minule skonstatovala ze to neni dobre, lebo dovtedy mi tvrdila, ze aj horsie pripady su. ale planujem sa prestahovat do ineho mesta, pravdepodobne zmenim aj koznu. kozmeticku som neskusala, myslim, ze taketo zapaly by nezvladla. roacutane vdaka neziaducim ucinkom som zatial nechcela. ale zhorsuje sa to, takze je mi jasne, ze budem s tym musiet nieco robit.

Akne na krku

ahoj,viem, že otázka je stará už niekoľko rokov, ale mám ten istý problém: mám 27 rokov a zapálené vyrážky iba v oblasti sánky, krku, na brade. Tiež som vyskúšala dvoch kožných - bez výsledku. A tiež rozmýšľam, či to nebudú mandle alebo štítna žľaza... prosím, ak si svoj problém vyliečila, alebo ktokoľvek - budem veľmi vďačná za odpoveď.. Iva