Ako dostat chlapa z hlavy

Príspevok v téme: Ako dostat chlapa z hlavy
Merry27

Chcela by som poradit. Uz dlhsiu dobu nemozem prestat mysliet na jedneho muza. Viem, ze nikdy nebudeme spolu, ale aj tak na neho nemozem prestat mysliet. Mam ho v hlave cely den. On je moja posledna myslienka pred spanim a prva, ked sa zobudzam. On vie o mojich citoch k nemu a aj to, ze nemozeme byt spolu. Velmi ma trapi to, ze na neho nemozem prestat mysliet, ked ho nevidim som velmi smutna. Zacali ma trapit depresie, neustale placem a obvinujem sa akoby som bola to najskaredsie kacatko pod slnkom. Rada by som to nechala ist, prestala na neho mysliet ako nedosiahnutelnu lasku a vnimala ho tak ako pred par mesiacmi. Ani sama netusim cim mi tak pomotal hlavu, len viem, ze to velmi boli po kazdej stranke. Taky heart-broken pocit som este nikdy nezazila. Ako ste sa vy dostali zo zamilovania a nenaplnenej lasky? Ja mam pocit akoby sa mi ruca svet, nemam chut existovat, nic ma nenaplna...a to vsetko koli jednemu muzovi.

mate59

je 2x rozvedený,to možno tiež niečo naznačuje,tak si ho nechaj len ako kamaráta a časom nájdeš toho pravého.

Merry27

Trva to 2-3 mesiace. Ja som ho predtym nevnimala inak, ako bezneho chlapa. Potom sme si zacali pisat a vsetko sa zmenilo. On nieje dokonaly a ja to viem. Je odomna starsi o 11 rokov, 2x rozvedeny (netusim, koho vinou-vraj obojstranne), ale ako cloveka ho ma kazdy rad. Mna samu stve, ze si ho neviem nejak zhnusit, povedat si "dost" a kaslat nato. Laska je slepa, co plati aj v mojom pripade. A najhorsie na tom je, ze on sa nechce bavit o svojich pocitoch, lebo ako mi sam uz davno povedal - po predoslych skusenostiach zostal zatrpknuty. Ale viem, ze ukradnuta som mu nebola isto. Povedala som mu, ze potrebujem veci chapat a on mi povedal, ze on potrebuje na ten rozhovor cas, ze to by som uz mohla vediet po predoslych skusenostiach. Je to hrozne. Cele tie pocity prazdnoty, toho, ze nevies, kde mas u neho miesto. Ci si aspon jeho priatel alebo este menej nez to. Cele to trapenie okolo, myslienky na neho a nato, ake by to mohlo byt, keby sme mali sancu...Fakt neviem ako sa odmotat a zacat chapat jeho spravanie.