tehotensky test

Príspevok v téme: tehotensky test
sicilia

ahooj ...no ja mam pod 15 a chcela by som si kupit tehotensky test ...neviem ako na to a este k tomu ..predaju mi to ? ....fakt sa bojim ze som tehotna ..no zatial sa mi nič nedeje ...ake priznaky su na tehotenstvo ..a daju sa zistit hned po 2 troch dňoch ? ....ja sa bojim ..no priatel mi len hovori ako sa nemusim bat atd ...je to hrooza

isabella

no teda, kks, toto je uz ina sila, dievca, ty sa chod radsej hrat s babikami, lebo hrat sa s chlapcom je pre teba uz len z pohladu nevedomosti nevhodne a nebezpecne...
milujem ked sa deti hraju na dospelych (sarkazmus)...

sicilia

..dakujem ..som poučenaa ...aaa som precitala už cele 3 knižky o zenskom tele 2 a bratovu jednu ....a to este pred rokom ...bavi ma ludske telo studovat ale stymto som nepocitala ..podlahla som strachu a stresu ..atd ..dakujem

matamata

no nie...pre toto nemam rada, ked deti sexuju a tak...ked o tom nic nevies, tak to nerob..
prosim ta nastuduj si nieco o ludskom tele a o oplodneni...

sicilia

a pravdaze ani o nesiel uplne dovnutra a vravel však ja som si honil pravou a vystriekal sa lavou ..a ze ma chytil teraz pravou ...tak nevieem

matamata

vidis?preto som sa pytala ako to bolo...pretoze ty teda nemas byt z coho tehotna...to som si na 100% ista..

otehotniet sa neda len tak...tak si to pamataj...

sicilia

...noo proste boli sme u nas kukali sme telku a ja som mu tak ..zacala honit ..dlho som honila atd ..nevystriekal sa este ...no povedala som nech si to dorobi a a povedal ze kam to da a ja ze tak mozeš na moje brucho ...ptm to tam dal ..a ja som to prikrila tričkom ..isla som do kupelne a tam som si brucho tym trickom ppoutierala ..umyla som si ruky ,utrela no ptm som este chytila to tricko a položila do spinaveho pradla ...ptm ked som prisla za nim najprv ma tam on len pohladil a potom ja ...ale nezasla som dovnutra ...no bola som silno mokra ..tak teraz neviem ..