Spolahlivy tehotensky test

Gretchenka

Ahojte chcela by som sa opýtať už od apríla nemám menštruáciu a dneska som si urobila test...no a na teste mi ukázala jedna intenzívne sfarbená čiarka a druhá zase menej sfarbená ale dá sa povedať že tam vidno obidve.Preto mám otázku je ten test pravdivý alebo nie?...dakujem

sisinka

Ahojte :)
Mam len 18 a uz mam 3 roky priatelia.. Doteraz som vzdy dostala kramy na taky 28 alebo 29 den a posledne tri mesiace mi meskavaju aj tyzden.. Myslite ze by to mohlo byt tehotenstvom?? Lebo nic necitim ziadne priznaky som si nevsimla ani nic.. Len ma to uz tretii mesiac znervoznuje..
Dakujem za odpoved!

Weva

Suhlasim - ak sa seriozne obavas daj sa vysetrit, ak by si tehotna bola tak krpcovi uz bije srdce a bude na ultrazvuku :)

Ale uprimne - podla mna tehotna nie si a mala by si s tym nieco robit, lebo tato psychika Ti bude nicit pokojny spanok pomaly po kazdom sexe. A potom by som sa nedivila ak Ti telo zacne haprovat od tolkeho pozorovania sa. Fakt...

Ja som akosi hned vedela, ze som tehotna... citila som zmenu v prsiach uz po par dnoch a ked som si robila test v 1 den vymeskania ciarka vyskocila takmer okamzite. Ziadne nafuknute brucho som nemala, ani zavrate, ani cudne chute a priberat som zacala az v 4-5 mesiaci... Tym chcem len povedat, ze je to strasne individualne.. tak miesto stresu chod k lekarke a zvol antiku ktorej doverujes, inak si znicis nervy

LETICIA

karma amoreeee miooo a to odkial my mame vediet ci si, alebo niesi tehotna? ved do teba nevidime, ani specialne gule nato nemame, co tak si kupit test a vyskusat v tichosti domova, alebo zajst za gynekologom?

karma222

a myslis teda,ze ked som mala oba menzesy silne (neodlisovali sa od tych,co som mala predtym),nemala by som byt tehotna?
vdaka za odpovede

jankaaaaaaaaa

pseudomenzes je skor len spinenie a nieje to vobec klasicky menzes a ked mas podozrenie sprav si test. da sa povedat ze na 100% je spolahlivy uz po 21dni od styku
a lekar na sone vidi tehotenstvo tak po 3-4tyzdnoch tehotenstva

karma222

ale ako sa odlisuje ten pseudomenzes od toho klasickeho? prvy som mala velmi silny a trval okolo 6dni,druhy bol o nieco slabsi aj kratsi....

vareška

tiez som pocula o zenach s mensruaciou a tehotenstvom zaroven, preto sa toho bojim...robila som si sice test, bol negativny, ale aj tak mam obavy...inak neviete kedy dokaze gynekolog zistit, ci som tehotna? nemyslim z krvi, ale tak z vysetrenia

jankaaaaaaaaa

opytajte sa hocijakeho gynekologa na menzes pocas tehotenstva. kazudy vam odpovie ze je to rarita a ide len o pseudomenzes, ktory je iny ako klasicky

karma222

Ved to,ze podla mna nie je pravda,ze iba 1percento zien ma menstruaciu pocas tehotenstva...preto sa toho nafuknuteho brucha tak obavam...
vareska: u mna to je to iste,vzdy ked mam nejaky zavrat, pichnutie v podbrusku,pripadne ako teraz,nafuknute brucho,hned zacinam stresovat,ci sa nieco nedeje