Prsten

ZuziP

lenkak
Dakujem za nazor,vies mozno ma nieake starosti tak preto si to neuvedomuje.Zeny po zasnubach viac tuzia ako muzi,skus sa s nim otvorene porozpravat,ze ho velmi milujes a mozno ze uz je cas.Ja som tiez s priatelom uz 4 roky a sme stastny,no dufam,ze nam to vide.A drzim aj tebe palce

lenkak

Ahojte. Aj ja by som sa chcela vyjadriť:)
Mám priateľa,chodíme spolu už 4 a pol roka.Bolo obdobie, asi pred 2 rokmi, ked sme sa obaja chceli zasnúbiť a možno aj vziať, ale boli v tom trošku finančné problémy.Neviem,či sú zásnuby postavené na financiách, podľa mňa nie, ale verte, odvtedy som rok a pol čakala, kým sa odhodlá. Neodhodlal sa a ja už posledný polrok uvažujem, či s tým vyjdem ja alebo... Stále ma ubezpečuje o tom, že áno, bude to, bude to. Nie som z tých, ktoré mu to tlčú o hlavu každý mesiac, to nie. Ale tak raz za polrok má každý človek slabú chvíľku a spýta sa na to... Nejaká priama odpoved sa mi nedostala. Občas mám pocit, že sa všetko len umelo naťahuje...
ZuziP: zásnuby sú podľa mňa krásna vec, aj ked som ich ešte nezažila. Ale určite musia byť s človekom, o ktorom si myslíš, že je ten pravý. Nie som zástancom názoru, že do roka a do dňa sa musia tí dvaja zobrať, ani to do manželstva nemusí vyjsť. Zásnuby sú také špecifické. Je to o pocite zamilovanosti:)
Ďakujem za priestor:)

ZuziP

Dakujem vam za odpovede vsetkym.A chcela by som dodat:
gadget-moze to byt naozaj nadherne zasnubit sa s clovekom ktoreho milujes,a mne by sa to aj pacilo keby sme sa zasnubili aj pred rodinou,mne by sa to naozaj pacilo,ale viem ze to tak nebude.Povedal mi to...potom samozrejme napisem ake to bolo...
brumi:Dakujem aj za tvoj pribeh
ethel:nehnevam,sa nemam na co...len mali reagovat na to co som sa pytala,ale v pohode
kiki:daka,uz chapem...

kiki

nie je to to iste, zásnubny prsten, je ten, ktory ti da partner ak ta poziada o ruku a snubny prsten, to je obrucka. Uz chapete rozdielu??????

ethel

ZuziP-prstene-teda tvoju otázku sme zodpovedali a vyhrotilo to do bežnej konverzácie.Mrzí ma ak sa hneváš....prsteňom to začalo...a možno to raz prsteňom aj skončí..hi

brumi

ZuziP: moja zlata..zasnuby su nadherna vec, ak su s pravym clovekom. ja som ich absolvovala prednedavnom, a bolo to krasne:))bolo to v noci, na stedry vecer cestou z kostola. chapes, vobec som to necakala a bolo to uplne nadherne, ked sa ma opytal, ci sa zanho vydam. myslim, ze zasnuby maju urcite svoje caro a opodstatnenie:) no a ten snubny a zasnubny prsten...neviem, ale mam pocit, ze je to to iste

gadget

ZuziP, myslim si ze zasnuby su krasna vec. dufam, ze aj ja raz nieco take zazijem. ale mam na mysli take zasnuby, ze su tam len dvaja, ti ktori sa maju radi. ze on nieco uzasne pripravi, maximalne romanticke a mohlo by to byt aj nieco spontanne, Hoci mam dilemu, pretoze si myslim ze chalani nemaju az taky dobry vkus, co sa vyberu prstena tyka.Tak potom neviem ako s tym prstenom, aby som bola prekvapena a zaroven sa mi pacil :) Nepacia sa mi zasnuby, ze tam pride mamka, babka, tetka a pred vsetkymi ma poziada o ruku. vobec sa mi to nepaci, a take zasnuby by som radsej nechcela. a aky je rozdiel v tych slovach, ti neporadim