Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chorý, pokazeny zub, chrup - vplyv na rast a kvalitu vlasov?

deny9

No tak ja mam zo zubami uz dlho dost velke problemi, ale vlasov mam viac nez dost a su kvalitné :-) Aj ked pokazene zuby su zatazou pre cely organizmus a dosledkom moze byt aj zhorsenie vlasov.

Janka1987

ahojte. Zapali v dasnach, konkretne hnis v dasnach maju vplyv na cely organizmus dokonca aj na travenie a zaludok tak tiez aj na srdce ako tu niekto pisal.Pytala som sa na to priamo mojej zubarky nakolko som mala prave tie problemy so zaludkom a dlho som netusila preco.Akonahle mi hnis vycistila a dala prec problemy zmizli.

Lulita

hehe, cigani s jednym zubom :D no jasne, je to skor genetika, aj ked urcite celkovy stav organizmu na vlasy vplyva urcite

RAMIREZPEPE

PODLA MNA CHRUP NEVPLýVA NA KVALITU VLASOV.POZNáM CIGáNOV čO MAJU JEDEN ZUB VPREU A K TOMU HUSTE SILNé VLASY LEBO CIGARETA A KáVA ICH CHUDáKOV žIVI.

POTOM POZNáM žENY čO MAJU UžASNE KRáSNE SILNé ZUBY ALE VELMI SLABé VLASY.

puco

dobri den chcem sa opitat.ja som mal dve rozsipane stolički asi rok a pol samozrejme ked mi to viberali tak tam boli tie vački s hnisom.uz ich mam vonku.dalšia vec mam problemi s klbom.vibehal som vsetki mozne višetrenia,a nič nezistili nenamaham sa ani tazko nepracujem a mam 29 rokou a nigdi som aktivne nešportoval len rekreačne tak ze len to musi mat suvislost s timi zubami.moja otazka znie,po akom čase by sa to mohlo s tim klbom zlebšit.samozrejme počitam stim ze budem potrebovat nejake lieki na liečenie zapalov

besta

Z osobných skúseností viem, že po vyliečení fokusov na zuboch mojej sestre postupne prestali padať vlasy a v priebehu roka jej užasne zhustli. K zubárovi chodí ale hlavne kvoli zdraviu. Zuby, to je vážna vec.

joni_

neviem ci moze mat suvislost presne s vypadavanim vlasov u daneho cloveka, ale urcite ako tu uz pisali, zapaly v zuboch a dasnach oslabuju cely organizmus a mozu navazne sposobovat dalsie zdravotne problemy, to je jasna vec

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.