Obmedzujem priatelku?

Príspevok v téme: Obmedzujem priatelku?
Maximus

Zdravím všetkých,
rád by som počul váš názor na môj problém...Svoju priateľku milujem najviac ako sa len dá a spravím pre ňu čo môžem, lenže určité veci mi prekážajú a preto od nej očakávam, že s nimi prestane kvôli mne...Jednou z nich je facebook, ja osobne tento fenomén naozaj nemám rád a prekáža mi aj fakt, že tam je aj ona...Keď som jej to povedal, hneď sa oborila tým, že ju obmedzujem...Avšak, chcem tak veľa ?...Nech používa iné formy komunikácie, ICQ, azet, skype a pod... ale toto proste nemusím...Čo si o tom myslíte ?

siwonka

myslím ze to neni o obetovaní nicku..ale o to ze ona je tam v kontatke zo svojimi známymi a chce byt snimi v kontatke a jej to vadi..

Andreas007

tak . ty by si prenho nevedela obetovat jeden nick ? tak ale takto teda predstavsi ze ho milujes a chces s nim byt naveky a po druhe je zas pravda ze zbytocne obmedzujes normalne jej povec ze ti to vadi a nechaj ju nech sa zmeni sama ked sa zmeni tak uz neni ocom :D

tak

... vies ja milujem facebook, mam pocit, ze ho vymysleli pre mna, ... a keby mi ho chcel niekto zakazat, tak by isiel jednoducho do certa, ... zvaz svoje konanie, ...

bibba

preboha. to by som nikdy nemohla ziadat od partnera nech sa vymaze odniekial len zato ze mne sa to nepaci :-/ je to velmi odveci.

livia001

jednoznacne ju obmedzujes.

vo vztahu sa veci, ludia.. nemaju zakazovat. ak jej povies, ze ti to vadi a ona sa rozhodne na zaklade toho tam prestat chodit tak je to jej rozhodnutie. a ak nie , tak to musis akceptovat. no bud si verite alebo nie...

a prestan partnera obmedzovat!!! to nema s laskou nic spolocne..vydieranie...

kukinka

Maximus,
sorry za uprimnost, no dost si protirecis. Pises: ..."Svoju priateľku milujem najviac ako sa len dá a spravím pre ňu čo môžem, lenže určité veci mi prekážajú a preto od nej očakávam, že s nimi prestane kvôli mne"... Neviem, no nenazyvala by som to pravou laskou. Aj ked ju chces ochranovat, nemas ziadne pravo jej obmedzovat osobnu slobodu. Myslim, ze kazdemu cloveku vadi, ak ho ten druhy neprijima takeho aky je. Ci je to muz alebo zena. A pre fb vystrajat taketo kofotiny? Ved su aj horsie veci na svete ako toto. To uz naozaj nie je nic vaznejsie riesit, len fb...?

kukinka

Maximus,
sorry za uprimnost, no dost si protirecis. Pises: ..."Svoju priateľku milujem najviac ako sa len dá a spravím pre ňu čo môžem, lenže určité veci mi prekážajú a preto od nej očakávam, že s nimi prestane kvôli mne"... Neviem, no nenazyvala by som to pravou laskou. Aj ked ju chces ochranovat, nemas ziadne pravo jej obmedzovat osobnu slobodu. Myslim, ze kazdemu cloveku vadi, ak ho ten druhy neprijima takeho aky je. Ci je to muz alebo zena. A pre fb vystrajat taketo kofotiny? Ved su aj horsie veci na svete ako toto. To uz naozaj nie je nic vaznejsie riesit, len fb...?