Differine krem na rozpustenie necistot pod kozou

Zuzka_123

Ahojte, ja pouzivam differine uz druhy mesiac, najskor som bola na hlbkovom cisteni u kozmeticky, ktora mi odstranila podkozne vyrazky. To mi velmi pomohlo, plet sa mi zahojila a vycistila a diferine mi ju udrziava bez dalsieho akne. Ale zostali mi po akne cervene flaky ktorych sa neviem zbavit uz dlhsie, niekto niake rady?

05Carol05

Mne kožná predpísala Differine krém po týždni sa mi zdalo ,že je to lepšie teraz však po 3 týždni mám pocit ,že je to horšie .. opäť sa mi zapálili vyrážky .. no uvidím

akné

Tiež užívam krém Differine, ale mám pocit, že je na moju aknóznu pleť silný, pretože ma od neho páli pleť. Akné sa stiahlo, no uvidím .... Popri tom ešte čistím pleť s Biodermou na aknóznu pleť..

palacinka

Ja mam s Differinom taku skusenost, ze je vhodny na liecbu akne ale nedokaze odstranit tie podkozne zalezitosti, to by sa musel stat zázrak, aby sa to nanesenim kremu eliminovalo.. v kazdom pripade to treba dat von hlbkovym cistenim pleti u kozmeticky, ale ja osobne mam dojem ze Differine zabranuje spatnemu zanasaniu pleti, rovnako ako aj Duac popripade Skinoren.

cappy_

ja mam gel diferrine...a konecne mi od kozej nieco zabralo na to akne typu krupica...zlepsilo sa to uz po tyzdni, po 3 sa zase zhorsilo a teraz opat zlepsilo...kedze dost vysusuje tvar, tak 2x do tyzdna si davam drozdovu masku na zvlacnenie pokozky, aby nebola sucha

Bety3033

Ja som tento krém používala, ale vôbec mi nepomohol ešte viac mi upchal póry. Škoda míňať peniaze na veci od kožných doktorov...