nechceny potrat

dakna

prosim ta, nechod na ten potrat. ja som zazila spontanny potrat, ked som cakala stvrte dieta a boli ma to dodnes - v tychto dnoch by malo nase dietatko 10 rokov. ver, ze ked da Pan Boh kravicku - da aj travicku! vydrz, da sa aj porodit a rozhodnut sa potom, ci si dietatko nechas, alebo ho das na adopciu. je to vzdy lepsie, ako ho zabit!!! o tom dietati rozhodujes predovsetkym ty!!! tvoj partner a pribuzni su len pozorovatelia s poradnym hlasom. nedaj si zle poradit!!! rozhodni sa pre zivot!!!

lulika

Mozem sa pridat k tomuto smutneho pribehu..ja som bola a to som mala už 23, z donutenia z mojej rodiny- som ešte nebola po VS a bez prace,byvania odkazana na rodicov, kt. mi "to vybavili" bez toho aby ma podporili ze ved by sme to dako zdvladli.Priatel tiež chcel pomoct ale mal problemy a jeho rodina tiez odmietla pomoct...a mam z toho depresie doteraz...Kto to neprezil, nepochopi a ziadne odcudzovanie potratov v takychto pripadoch nie je na mieste.Držte sa.

čiernoočka

Ja som bola ked som mala 18 rokov a to z donutenia mojich aj partnerovych rodicov,pretoze mi kazdy odmietol pomoct.Doteraz su vsetci presvedceni ze mi pomohli prave tym ze ma donutiliist na potrat...Partner bol ochotny pomoct,ale kedze bol len o 1rok starsi ako ja nizmohli sme nic...