Zalubena ?

Príspevok v téme: Zalubena ?
NikaS

Ahojte takze ja mam 15 bala som sa ze som lesba ale teraz sa mi podlhej dobe stalo nieco co som si priala .

Asi som sa zalubila:) len neviem ci to je naozaj laska alebo len sympatia:
ten muž má 37 rokov !!! Strasne sa mi paci pri jego spravach mi bije srdce mam usmev na tvari a strasne sa mi pacia jeho vtipi a aky je ku mne mily a tak poznam ho vez kamosku a ona je rovnako stara a on nieje pedofil alebo tak :D on je mily na baby a bavi sa snimi a tak ...
Chcem ho strasne pobozkat a objat ho a byt s nim pritulena ale vie
ze sa to neda ale nemyslite ze by sa to predsa len nejak dalo ??
On nema frajerku uz dlho ale chce mat rodinu ale ked on je taky stary na mna ale chcem byt s nim aspon 1 pusu :(

prosim poradte

Šťastie

Je to veľký problém .Vek nerozhoduje. Každý sa prvý krát vážnejšie zamiluje.Ide o to ako to dlho vydrží.Starší rozumní muži pokiaľ nie sú záletníci si mladé ženy viac vážia ako mladí muži.Mladým ženám občas zachýbajú mladší, ale starší im dajú zas iné kvality spoločného života.No vždy je v takýchto vzťahoch mnoho spoločných nevyriešených otázok, ktoré treba počas spoločného ďalšieho života riešiť.Všetko má svoje životné čaro.Ak si budete jeden druhého vážiť, budete šťastný naveky.

hraskulca

tomu sa hovori platonicka laska..aj ja som v 15 tuzila po ucitelovy co mal dvakrat viac,proste sa ti paci jeho zrele spravanie. To odide ako prislo...