sex po svadbe?

Príspevok v téme: sex po svadbe?
redgirlie

mam 20 a mala som dva kratsie vztahy...pri ziadnom som si nebola ista ci so sexom zacat...tak som zacala chodit do kostola a cim dalej tym viac mam taky pocit ze najlepsie je s nim zacat az po svadbe,lenze tu je ten problem....kde najdem cloveka ktory to bude vidiet rovnako?existuju este vobec taki?

lost

bylina, presne si uhadla
Stavim sa ze mas vystudovanu stredu, byvas u rodicov, teraz sedis za internetom,uhaahaaa, toto asi nikto v tvojom veku nerobi:)

dokonale ;)

ale robis si zo mna srandu, ze ?

ja ze som to dostatocne naznacil. :D

4.bp.blogspot.com

static.open.salon.com

+ mam jednu zasadu:

nikdy sa nechvalim s tym co viem, mam, atd.. to nech robia ti borci co ziju na dlho, ja som tichucko, 'sit back and wach type of guy' .. a pozorujem :)

a co myslim pod 'davom'

2.bp.blogspot.com

tazko sa to vysvetluje, lebo je toto velmi velmi vela, na toto pisu ludia 100vky stranove knihy a ja nie som dobry spisovatel :D

bylina

lost, tak to sprav, inac vies o tom, ze niekedy ti daju za veelmi lacny peniaz pozemok/1euro-meter/, len aby si do tych koncin siel byvat a osidlil to tam. Tak co ti brani,bez a bud iny ako ostatni:)
ci mas len reci?

lost

A nekupovat byt za 5 milionov, na najvyssom bode bubliny, len a len preto, ze to vsade odporucaju

= plavanie s prudom/davom, garancia neuspechu..

.. hned som spat

bylina

zaujimave ako si myslis ze ides proti prudu:D vies, ze si to mysli skoro kazdy clovek v puberte? Stavim sa ze mas vystudovanu stredu, byvas u rodicov, teraz sedis za internetom,uhaahaaa, toto asi nikto v tvojom veku nerobi:)vazne nestadovite...

lost

Ale ten druhy odstavec, tomu sa hovori spekulacia.
(kupit lacny pozemok, atd atd)

Ale na to treba kontakty, tie nemam, a asi ani mat nebudem :D

Ale... ak clovek velmi pozorne sleduje okolie, mozno dokaze kupit ten pozemok lacnejsie, ako nomralne, dom lacnejsie, ako normalne, atd atd, tomu sa uz hovori skor "budgeting"... dovolit si ivac o 10-20%, LEN a LEN za to ze clovek ma otvorene oci a usi... :)

To je to iste, co robievali nase babky, kupovali vajicka od susedov, co ich predaval lacnejsie... budgeting... :)

lost

bylina

ale...
k takemuto nazoru som dospel takmer sam od seba, citanim hlavne internetu..
nemam bohatych rodicov, ani nikoho kto by mi extra pomahal, nehram ziadnu loteriu ani nic take.. je to len pocit..

100 zo 100 ludi si mysli ze zijem zle, ze budem to lutovat (skola/praca/idea), ze som proste dilino atd atd :)

no ja neviem, ale matematika mi hovori ze "chod do toho", aj historia, aj triezvy rozum (ak je triezvy)..

avsak niekedy mam naozaj pochybnosti, predsa len ist oproti 99,9999% ludi je naozaj divne a brutalne..

bud na to VELMI doplatim, alebo skoncim (neskutocne?) dobre..
to su dve moznosti :)
50/50 :D
(respektive skor 1/99 ale nevadi)

no zijem len raz, tak skusim :)
ak sa mi to nepodari, aspon si nebudem vycitat ze som sa o to neposnazil (styl zivota, ktory ani neivem odkial je a preco je, ale je...)

........
ale mimochodom, hram sa na financnych trhoch, cize tam graf krasne ukaze co ludia robia.. :)

(padlo zdravie, tak som sa oneskoril s tymto prispevkom)
vidis, ake lahke bolo predpokladat co napises ;)

bylina

lost, pekne si sa vyrozpraval, ale k veci to moc nebolo:) ako nepracujuci, nevolic, ktory si ide za svojim z coho zaplatis svadbu aby si sa mohol milovat so svojou partnerkou? mamina a ocino sa ti poskladaju na to? vies uz nase babky hovorili: "bez prace, nie su kolace":)

Ale mozes ist proti prudu, kupit si niekde na kopaniciach pozemok za par eur, postavit si tam domcek bez elektriny, plynu, kanalizacie, kupit jednu kravu, par zajacov, zasadis mrkvu, ozenis sa a mozes sa zenaty milovat a plodit deti a nemusis na nikoho pracovat, len na seba a svoju rodinu:)

lost

bylina

ale...
k takemuto nazoru som dospel takmer sam od seba, citanim hlavne internetu..
nemam bohatych rodicov, ani nikoho kto by mi extra pomahal, nehram ziadnu loteriu ani nic take.. je to len pocit..

100 zo 100 ludi si mysli ze zijem zle, ze budem to lutovat (skola/praca/idea), ze som proste dilino atd atd :)

no ja neviem, ale matematika mi hovori ze "chod do toho", aj historia, aj triezvy rozum (ak je triezvy)..

avsak niekedy mam naozaj pochybnosti, predsa len ist oproti 99,9999% ludi je naozaj divne a brutalne..

bud na to VELMI doplatim, alebo skoncim (neskutocne?) dobre..
to su dve moznosti :)
50/50 :D
(respektive skor 1/99 ale nevadi)

no zijem len raz, tak skusim :)
ak sa mi to nepodari, aspon si nebudem vycitat ze som sa o to neposnazil (styl zivota, ktory ani neivem odkial je a preco je, ale je...)

lost

bylina

V prvom rade, rozmyslam.

nenecham sa unasat prudom, neplavam s davom, robim presne to, co dav nerobi.

Nebudem konkretizovat, ale:

"be fearful when others are greedy, be greedy when others are fearful..."- warren buffett

"Two thousand years ago, a Roman Senator suggested that all slaves wear white armbands to better identify them.
NO," said a wiser Senator, "If they see how many of them there are, they may revolt."

proste robim to, co povazujem za vhodne, stale si to o sebe nemyslim, ale kamosi/kolegovia mi hovoria ze treba rozmyslat "out of box"

myslim, ze kazdy matematik a psycholog mi da za pravdu, ak poviem ze 1/3 ludi su blbi.
(isteze potom aj 1/3 sikovnych a 1/3 premernych)
- ale to stranou.

ludia su pohodlny. dam ti priklad:

studuju preto aby dostali pracu, uz RODICIA ich do tohoto pripravuju 'uc sa dieta moje, aby si nasiel pracu"

....blbost :)

ok, dajme tomu ze si zoberiem pracu, plat 1000 eur, vela ludi si povie ze woow, krasa, krasa...
ale v skutocnosti tymto JA nezivim SEBA, ale svojo SEFA (nadriadeneho/spolocnikov firmy/akcionarov) a podobne.

ludia (an na SR) velmi radi ziju na dlh, dlh a dlh.
oj, ved splatky su dobre, 0% urocenie, ved to si doprajem.

eh, velmi neekonomicke...

preco asi 2.(dnes) najbohatsi clovek sveta (50 miliard USD) zije v obycajnom rodinom dome, jazdi na obycajnom aute a zije obycajny zivot, ?
lebo vie narabat s peniazmi.

dnes sa svet toci okolo penazi, a ten kto nevie ake nebezpecne su, je "ortok"

beskyd - ano cirkva je jedna z tych veci tiez (a to som katolik..)

VSETKO co sa snazi pomoc VSETKYM je chujovina.

ak keby som ja teraz povedal:
"OK, ludia, viem ako vam pomoct, robte toto a hento"
= som chuj, a robim chujovinu...

jednoducho neexistuje "na miesru" "plan", pre kazdeho.. to sa neda..

ale ak sa mam "slobodne" vyjadrit, i ked som to dlho odkladal, hlavne aby som nerozputal nejaku burlivu diskusiu..
prsote, "pracu" aku taku, povazujem za NAJHORSIE vyuzitie casu svojho zivota, jednoducho HORSIE sa cas ZABIT uz naozaj, ale naozaj neda, (len pokial clovek pracuje aby sa uzivil)..
existuje napr:
pracujem aby som zil
a
zijem aby som pracoval

ktore je asi lepsie ?

tolko k praci a peniazom.

dalsia vec je manipuovanie davov, ludi, masirovanie mozgu, roznymi expertami, politikmi, a susedmi a podobne..

snad ziadny narod na svete nestrpi tolko rozkradania ako prave ten Slovensky...
- jedna z davovych nevyhod..

dalsia je: "chod tam, kam idu vsetci, lebo tam ide najsilnejsi", ale PRECO tam idu, nikto nevie.

- na toto konkretne mozem povedat milion prikladov.

ale nic take konkretne ma nenapada, vacsina ma suvis s financnou negramotnostou ludi..
napr, za par mesiacov budeme u nas v TV vidiet reklamy, ze ako stupa cena zlata, ta reklama bude navadzat ludi na kupu zlata...
ludia ho pojdu kupit..
ale ak sa ich opytam preco?
povedia: "no lebo kazdy kupuje"

a ja budem ten, kto im to zlato preda..

uz chapes ako som to myslel?

proste nezijem svoj zivot tabulkovo ze:
skola > praca > uzivanie si > rodina..

nemam ziadny pevny "zaklad"

proste pozeram sa, pocuvam, zhodnotim situaciu, nieco vykonam a zijem si bezproblemovo zatial..

snazim sa pokryt co najviac veci, hlavne tych nemoznych, pretoze to je rozhodujuce v zivote...

neviem ci mi rozumies :)
tipujem ze skor nie..

ale v skratke:
nepracujem,
nevolim,
idem za svojim,
nech to je akokolvek nepoholdne,
pocuvam svoj instinkt, pocuvam kazdy mozny nazor kazdeho mozneho cloveka, pozorujem co robia, a ja robim opacne veci (ak to je stale bezpecne)
..............
:o)