verite....???

Príspevok v téme: verite....???
baaboo

nevedela som kam tuto temu zaradit,ale velmi ma to zaujima, tak by som bola rada keby ste sa vyjadrili...verite v to, ze ak si nieco velmi prajete, velmi po tom tuzite a verite, ze sa to stane, tak sa vam to aj splni? ja mam totizto v hlave niake predstavy o svojej buducnosti a som den co den viacej presvedcena o tom, ze sa mi tie moje predstavy aj splnia presne tak ako si ich prajem...len sa obavam toho, ze ak sa mi to nesplni, tak budem potom velmi sklamana...stalo sa vam niekedy, ze sa vam splnilo to po com ste skutocne tuzili?

Keituskaaaa

Dotycna hovori o sile tajomstva, poznanie zivota, to nema s bohom nic spolocne, toho prosime o pomoc ak nieco NECHCEME tajomstvo je o tom ze myslime pozitivne na to co CHCEME a spravame sa akoby sme to uz mali a skor ci neskor to pride do nasich zivotov,mam to vyskusane na sebe,tak som si pritiahla do zivota dvoch ludi... ide z toho strach,sila myslienok je neuveritelna,cim viac vam nieco chyba a myslite na to a vizualizujete si to a predstavujete ze uz to aj mate,tym skor sa to objavi vo vasom zivote,len treba premysliet do detailov veci inak tam chybaju dolezite clanky...

B.

Kradnuté čerešne najlepšie chutia:D A ak máte záhradky, tak nezabudnite na slovenské nové príslovie, posaďte ešte raz, tentokrát však SEBE:DDD

B.

Lebo v neho podľa mňa málokto verí. Aj ja pochybujem. Chcete znamenie? Dostanete znamenie alebo to Jonášovo:D
A čo sa týka pravdepodobnosti - možno ju zvýšiť - ale treba postupovať presne podľa motta - hlupák má šťastie. Poznám jeden taký prípad, hoci to potom s tými peniazmi dopadlo skutočne ako u magorov, nič v zlom, ale pravda je pravda.