podvod vo vzťahu...

Príspevok v téme: podvod vo vzťahu...
mončaaa

existujú aj takí ktorí odpustili, zabudli a žijú s tým partnerom aj naďalej? aj napriek tomu, že sa to raz stalo??že to bol len taký prešmyk?ako sa váš vzťah ďalej vyvinul? dá sa na toto vôbec časom prestať myslieť a možno aj odpustiť? a ak nie odpustiť, tak zabudnúť? najhoršia je neistota...ďakujem za odpovede

Loptoš

Je rozdiel medzi neverou opakovanou a náhodnou.Nie že jedno sa odpúša a druhe nie,ale opakovaná nevera je 100 krát horšia lebo neverník vyhľadáva príležitosť.Odpustiť sa určite dá ale nie každému .Možno neverníka nemrzí to čo spravil ale že mu na to prišli a v tom je tiež rozdiel.Určite sa nedá zahodit vela krát roky štastného vztahu na druhej strane možno štastného lebo sme o nevere nevedeli .Čiže buďme radšej verný.... A ak nie tak radsej sa s tým mechválit nikomu ak ma niekto tazke svedomie nech sa s tym naučí žiť sám a nás dôverčivých nechá šťastných načo sa máme trápiť dvaja.

Camel

Ja si myslím, že ak bol niekto neverný, tak by to tomu druhému nemal vešať na nos. Ak niekto vyskúšal a bol spokojný, tak tam mal aj zostať alebo potom mlčať a toho druhého nezaťažovať. Áno, odpustiť sa to dá, ale nikdy na to nezabudnete.

lencapp

Ahoj. Ja som odpustila neveru pred 3 rokmi, bol mi neverný na dovolenke, a neoľutovala som to. Začal si ma viac vážiť a začal sa pomerne viac starať o mňa ale aj o náš vzťah

VSETKOsaDA

odpustila som neveru, po 2 rokoch sme stále spolu, náš vzťah je oveľa pevnejší...začiatok bol veľmi ťažký, ale treba nabrať silu z lásky a chvíľ ktoré spolu zažijete a nie je o čom... naučila som sa mu dokonca aj veriť - semtam na mňa prídu ťažké chvíle, človek je len človek, ale ďakujem že som v sebe tu silu našla a odpustila mu, je to najlepší chlap na svete aj po tom všetkom!!!!

kajka01

je to len na tebe ci mu das sancu, viem ze ked clovek miluje tak chce odpustit lebo nechce stratit milovaneho pokial milovany chce zostat ALE keby si ho necapla ani nevies o tom, cize by ti klamal a veselo s tebou dalej chodil ( pre teba by bolo vsetko krasne) a popri tom si uzival s inou, dalsia vec, ze urcite nechodil za nou si zahrat karty po nociach-ako si sama napisala bolo to v noci a za tvojim chrbtom co asi to mohlo byt???? NEVERA
a myslim si ze ked bol toho schopny raz bude aj druhy krat( ci uz k niecomu doslo alebo nie uz len jeho myslienky a ciny k tomu viedli)
jeho spravanie je typicke pre odhaleneho chlapa (modlikanie prosikanie a pod)ktory chcel mat normalny vztah s jednou babou a popri si uzit s inou
takze ak mu das sancu len aby si o par rokov nelutovala ze si s nim este nejaky cas stracala...