Brat ma týra

Príspevok v téme: Brat ma týra
Glam2

ahojte...prosím poradte mi čo mam robiť...brat ma bije za každú maličkosť,niekedy je to úplne bezdôvodné,napríklad dnes ráno ma udrel do sánky päsťačkou,len preto,že som ho zobudila 4 minúty pred tým ako mal budík (išla som si po veci do školy) no ja neviem naozaj ako to mám riešiť. bije aj mamu,ale nie zas tak silno ako mňa. vlastne brat je po otcovi,lebo otec bol tiež agresivný. mám pocit že sa to nikdy neskončí,mám 16rokov a to mám čakať dva roky kým odídem?? :( a čo dalej ??

disqo

Ahoj volám sa Dano brat ma bije každí den a ja uš mám nervi v koncoch tak ako glam tiež ma bije za každu blbost napríklad ma dnes sbil zato že som mu neumil tanier nemam odvahu to pevedat mame lebo mi ma zbil ešte viac potreboval by som radu ako sa stym mam virovnat pišem vo velkom strese zamkol som sa v maminej izbe videm až ket pride z práce to robím stále ale chcem tomu urobit rázny koniec mam 14 rokou a brat 17. Dakujem za akuolvek radu

tvoja kvetinka

Glam okamžite mi napíš na skype: chanelinuska. Zažívam niečo takmer identické! Otec tyran, mama si nechá dovoľovať... U nás sme na dobrej ceste...už teraz máme skoro všetko vyriešené, skoro. Prosím napíš! Len málokto ti vie pomôcť ak na vlastnej koži nezažil to čo sa odohráva za prahom domácnosti. Viem o čom hovorím. Ja mám 15 rokov...

martinko132

tak ja mam ties dvoch bratov jeden ma 23 a druhy 18 ten druhy je strasny namyslenec a sebec tak aby si sa nevytocila tak mu to vracaj timi istimy slovami a nichaj ho rozculit sam sebou a to ze ta biju ako mna tak sa proste nekde zamkni. a maj pri sebe preistotu mobil.A ked by to bolo velmi vazne tak ihned volaj but policajtov alebo pohotovost. ja mam 11 rokov a uz som to skusil a oni ho odviezli prec ale potom prisiel tak bol mili pomahal mame a upratoval po sebe a od vtedy mam lepsi zivot ale neboj sa ze ho odviezli ja som sa bal ze ked pride asi ma zabije ale nakoniec boloto super a to najdvolizejtejsie je :MAJ PRI SEBE VZDYCKY MOBIL A DOBRE MIESTO MUSIS SI TO PREDOM NAPLANOVAT. velmy vam dakujem a drzim vam palce

anjelik9

a čo takto keby si mu toho vášho podareného ocinka pripomenula či chce byt jak on či aj on si to pamata ako ste v tej izbe plakali pochybujem že chce byt jeho kopiou

una

Kristepane, az mi zle zostalo, ked som si toto precitala,tiez mam dve deti. Lahke je odsudit Tvojho brata ako nasilnika, ale pravda je, ze to sposobil prave jeho otec. Ked bola mama silna a zbavila sa nasilnickeho manzela, musi byt silna a pomoct aj svojmu synovi a hlavne Tebe. Brat ma evidentny problem a sposobili mu ho rodicia. Mama to len zhorsuje tym, ze to neriesi. Ty si velmi, velmi statocna, ked mu chces pomoct naozaj to musis zacat riesit Ty.Vyhladaj pomoc u najblizsieho psychologa a ten Ti poradi, policiu by som videla az ako dalsiu moznost. Nech sa preboha Tvoja mama zobudi a pomoze vam obom, ved je to jej povinnost, samo od seba sa to nezlepsi.