Hemeroidy?

Príspevok v téme: Hemeroidy?
niko123

Dobry vecer,chcel by som sa opytat mozno tomu dam aj spravny nazov hemeroidy.
Pred par dnami som zacal pocitovat svrbenie a scipanie v oblasti konecnika.Natretie mastou nepomohlo,pretoze to zacalo mokvat.Az po odbornom vysetreni sa to momentalne polepsilo,ale doktor sa nevedel presne vyjadrit z coho sa moze nieco take vyskytnut.Ak mate niekto nejaku skusenost,vopred dakujem.....

niko123

To znamená, že produkty ponúkané ako iónové zlato sú v skutočnosti chlorid zlata, a že chlorid zlata by nemal byť užívaný ako výživový doplnok, pretože je to potenciálne nebezpečná látka. Pre naozaj bezpečné výživové doplnky zlata, ktoré neobsahujú ióny, je jedinou voľbou vysoko kvalitné pravé koloidné zlato, pozostávajúci z častíc zlata o veľkosti nanometrov.V podstate je to latka povzbudzujuca koncentraciu....mali ste na mysli toto,dakujem

moric

Na hemoroidy a na tráviaci trakt vám zaberie BIOPULSE SANUS. Kamarát si to kúpil v Bratislave od človeka, ktorý to predáva, lebo si nevedel poradiť. Teraz je už v poriadku a každému o tom stále rozpráva

Mareecek

Mal som viac menej podobny problem, vyskusal som koloidne striebro a od vtedy uz nemam problemi. Stale preventivne uzivam a som fit.
/////////