stále chuť na sex

Príspevok v téme: stále chuť na sex
2010

takze priatela staleho nemam, posledny mi nevyhovoval v posteli. ale stale mam chut na sex,stale na to myslim, isto aj viac ako chlapi :-D dokaze ma rozpalit uz len nadherny muszky parfem. niekedy sa tak zamyslam,ci som vobec v poriadku. ci je to normalne. ale isto to nechcem riesit s "hocikym", ked bude moznost.
baby,ako to zvyknete riesit, ked nemate vztah a mate hroznu chut na sex?

niekto

2010 je to uplne normalne aj pre zeny

nasa spolocnost vytvara taku predstavu ze muzi su prasata nemyslia na nic ine ako sex
a ak tomu tak nahodou nie je na muza vytvarany isty spolocensky tlak ze to tak ma byt
zeny su na tom velmi podobne akurat nemaju stalu hormonalnu hladinu

kaciatko_7

alebo zeby som si predsa len nasla nejaku bokovku... az taka nymfomanka zasa nie som :) mozno by ti pomohol kamarat robertko :)

M26

Sice nejdom zena, ale stejne ti napisem...ako keby som sa pocul.Ja myslim na sex, sukanie, pichanie a podobne perverznosti odkedy ma zobudi budik az do kedy totalne zaspim :) Nebudem ti radit, alebo ta navadzat, ale ja to riesim so zenami ,ktore su odomna starsie...v podstate si spuper rozumieme, nikto nema zajem o vazny vztah,skor o caste stretnutia,kde ide hlavne o mazlenie, sex a ine prijemne chvilky...takze preco nie :)

AdamKrt

2010:

vitaj vo svete chlapov... :) Mysliet na sex aj 100x za den je uplne normalne.

Podaj si na zoznamke inzerat a hned mas 50 napadnikov... ;-)