stále chuť na sex

Príspevok v téme: stále chuť na sex
2010

takze priatela staleho nemam, posledny mi nevyhovoval v posteli. ale stale mam chut na sex,stale na to myslim, isto aj viac ako chlapi :-D dokaze ma rozpalit uz len nadherny muszky parfem. niekedy sa tak zamyslam,ci som vobec v poriadku. ci je to normalne. ale isto to nechcem riesit s "hocikym", ked bude moznost.
baby,ako to zvyknete riesit, ked nemate vztah a mate hroznu chut na sex?

mate59

2010 - možno máš nymfomániu,s tým ale teraz nič nenarobíš,ale chlapi si to v práci iste všimnú,ak ťa niekto zaujme,stačí pohľad,začervenanie,dýchanie a potom?

AdamKrt

Este by tu bolo jedno riesenie. Operacia, kde by odstranili nervy. Ziadne vzruchy, ziadne vzrusenie a je po probleme.... :-DDDD

2010:
co vlastne chces ? Najdi si priatela a trtkaj z vesela... :)

Ked to zjednodusim, tak muzi to maju tazsie. Na zeny sa lepi tolko muzov, ze si mozu vyberat...

solomon

s hocikým nechceš, sama si nestačíš, hračky ti nestačia, lebo chlap je chlap. vyhováraš sa že nájsť si priateľa nie je ľahké. neviem ako inač by si ešte chcela riešiť svoju chuť na sex. ja som zvedavý na ďalšie ženské rady keď chlapské ťa nezaujímajú :D

2010a

kde som prosim ta pisala,ze nechcem priatela???? nikde!
a hlavne, pisala som,ze nechcem s hocikym.. a vlastne, ty si aj tak chlap,teba sa to teraz netyka :-D

AdamKrt

2010 - pozri si internetove zoznamky, sexualne vztahy/flirt a za 10 minut tam mas chlapov do aleluja, ked nechces vztah...

No a v sekcii VAZNE si najdes priatela, len to bude trvat o chvilu dlhsie :)

2010

jasne najdi si priatela.lebo to je take jednoduche :/ si myslis,ze mne to nenapadlo?! a hracky mam,ale to nie je chlap a ani nikdy nebude..