Pocet spalenych kalorii - beziaci pas

Príspevok v téme: Pocet spalenych kalorii - beziaci pas
Beibi

ahojte.. uz 3 dni mam doma beziaci pas.. a tak by som sa chcela spytat kolko kalorii by som mala denne na tom spalit ? .. denne tak polhodina.. uz treti den.. ale striedam beh s rychlou chodzou... 5 minut chodza 5 minut beh a dookola.... priblizne na polhodinu mi to vyjde.... takze...kolko kalorii by som mala denne spalit ?? .. alebo ako behate vy ?? ... surne... vopred velmi pekne dakujem:)

0vecka

a sak si najdi nejaku kalkuacku pre kCal a mas to. Inak zadavala si tomu pasu tvoju vahu? Ak nie tak ti to ukazuje blbosti.

Co sa chudnutia tyka uz sa to rozpisovalo milionkrat. Mozes mat bud intervalovy trening

alebo klasicky kde behas stalym tempom asi takou intenzitou aby si este vedela rozpravat (teda v ziadnom pripade by si nemala ist na kyslikovy dlh) a aspon tak polhodku po case mozes ist na hodinu.

Ono pri velkej intenzite sa ti rozkladaju svaly a tuk ostava takze nema zmysel behat na plne gule ak chces schudnut....

lavazza002

Na chudnutie je dôležité si dať najprv silový tréning (či už na strojoch alebo posilovanie s vl. váhou) a až následne kardio :) Baby to vačšinou robia opačne ako som si všimla, venujem sa tomu.

majkiki

Ahoj stačí ti aj rýchla chôdza s tou sa veľmi dobre chudne stačí ked dodržíš tempo 20-30minút na tom páse v tej rýchlej chôdzi a výsledky sa čoskoro dostavia, potom si daj cviky na posilovanie bruška a zadku, a jedz tak 4-5krát v menších dávkach viackrát denne a neboj sa zachvýlku si ako modelečka :) aj ja to tka robíma výsledky už vidno :)

Smejko2013

Ahojte :-) vie mi prosím niekto poradiť, ako mám správne behať na bežiacom páse, aby som schudla? Ďakujem vopred všetkým ochotným za odpoveď :-)

martinka54

beibi
ja som po porode nemohla schudnut hlavne z brucha. potom som zacala si davat beziaci pas 3x do tyzdna a k tomu posilovanie bruska a dala som dole 8cm s pasu za pol roka. potom som prestala, lebo som isla na operaciu prs a teraz som znova zacala, ale s tym, ze som si uz aj stravu upravila.

mate59

to je dobre, že chceš schudnúť,ale nechci to prirýchlo, veď aj to bruško ti nenarástlo cez noc.Tých 35 min ti stačí, si netrénovaná,daj si svižnú chôdzu,striedaj s behom ako ti tu radili.Neunáhli sa,lebo sa ti to sprotiví a stratíš motív,pomaly ďalej zájdeš.a o týždeň si pridaj 5 minút a kráť chôdzu v prospech behu.
A neber nič na povzbudenie,to nie je pre teba vhodné.Vydrž a prekonaj tie najkritickejšie dni.:)

Beibi

martinka54 :

no ja chcem schudnut hlavne ma trapi moje velke bruchoo... ale aj celkovo... no ja som akurat dobehala... taktiez som prvych 10 min. behala rychlostou 8,7km/h a potom chodza 6km/h a eset asi take 4 minutky beh 10km/h .. a som uplne vycerpana.. dnes mi to trvalo asi 38 min. ... a chcela by som sa spytat.. odkedy behavas ?? a uz sa objavili aj nejake vysledky??

martinka54

beibi
ja si myslim, ze to robis celkom fajn. ale neviem ci chces schudnut alebo mat dobru kondicku. ja chodim na beziaci kvoli spalovaniu a prvych 10min. idem behom 9-10km/h a potom len rychlou chodzou 6-6,5km/h zhruba 30-45 min. ako vladzem.