Pomoc - dobrovolnictvo - kontakt

Príspevok v téme: Pomoc - dobrovolnictvo - kontakt
Amitie

ahojte, prosim vás,poradte mi kde by som sa mohla prihlasiť na dobrovolnictvo,ešte nemam 18 rokov,ale velmi by som chcela pomahať iným

(nakolko ani ja som život nemala ružový) a nemožem vidieť ako sa niektorí zranení ludia trapia,chcem sa stať vojenskou lekárkou, no momentálne ma zaujíma toto jediné,pretože ako dalej pozeram život je strašne krutý,všetci si len ubližujeme !!,

prosím hodte mi sem nejaký kontakt :)

Amitie

jeej dakujem vám všetkým,idem hned popozerat tie stranky a zaregistrovat sa:) uz sa tesim,som rada ze budem moct aspon nejak pomoct :)

leilali

www.unicef.sk tu sa môžeš zaregistrovať medzi dobrovolníkov a budu ti chodiť pravidelne ponuky na dobrovolnícku prácu ktorou možeš pomôcť detičkám na celom svete...

joni_

Amitie krasne plany do zivota mas :)
zavisi ci chces pomahat tu na Slovensku alebo chces ist do krajin tretieho sveta napr. do Afriky, ak do Afriky tak ti mozem dat kontakt, ja pracujem pre jednu misijnu spolocnost, ktora pomaha ludom v Afrike, da sa im pomoct tym ze tam clovek vycestuje a pracuje priamo na mieste (lekar by bol uplne super) ale aj tu na Slovensku sa daju nejake veci pre nich robit. Ak mas zaujem napis mi na mail.