Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Panická porucha a RIVOTRIL

Príspevok v téme: Panická porucha a RIVOTRIL
Ivanaa

Ahojte, chcem sa spytat, dnes som bola prvykrat u psychiatra s podozrenim na panicku poruchu. Lekarka mi predpisala zatial rano a vecer po 2 kvapky Rivotrilu. Na kontrolu mam ist 10. juna. Moja otazka je, mate niekto skusenosti s takouto liecbou? Moze po takejto kratkej dobe uzivania tychto kvapiek vzniknut zavislost? Dakujem za odpovede.

rena23

Skuste napisat na temu "Depresia a panicka porucha", tam chodi vela ludi s podobnymi problemami - urcite Vam niekto poradi.

bibba

hey tu nikto nepise... lebo ja mam zase inu otazku. nemam kvapky ale tabletky Rivotril. a v letaku je napisane, ze to je antiepileptikum. co mne znie dost hrozne! nemoze sa stat, ze z takeho lieku tu epilepsiu raz aj dostanem!!! ludia beru rivotril na vseliake ine problemy. ale nevadi to? ked to je antiepileptikum???? neni to chyba?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.