zas a znova

Príspevok v téme: zas a znova
zuzana854

chcela by som sa spytat, ze v com to je, ked niekto sa snazi a nechudne a niekto mozno ani nechce a kila sa priam same stracaju??

a da sa zbavit myslenia a zavislosti na jedle? lebo ja by som to v mojom pripade nazvala naozaj zavislot. proste snazim sa schudnut, ale dam si soju, zeleninku a pod. na obed. ale nejako ma to nevie zasytit a o hodinu vybrakujem chladnicku. a potom ten pocit v zaludku!! strasne. citim sa ako tehotna. neviem dokedy to bude este trvat. ako si mam vybudovat pevnu volu a poviem si- to nie! a vydrzim!!! potom si pripadam ako ubohy clovek, ktory podlahne jedlu! a kilecka sa nabaluju a ja neviem ako dalej:(( po takych 3 dnoch prezierania si poviem, ze uz sa spamatam a budem vzorna..ale niekedy mi to nevydrzi ani cele dopoludnie a uz zas jem!! ved to nie je normalne aby clovek uprednostnoval jedlo pred normalnym zivotom. ale neviem ako mam postupovat. ako s tym skoncit??? och pomozte..dakujem

zuzana854

dakujem, no ale co robit, ked to na mna doslova pride? a nemyslim na nic ine, len na to, co by som zjedla..?
lebo ja ovladam vsetky pravidla ako schudnut, len toto je moja brzda a myslim, ze preto to nemozem dat do praxe.

mate59

zuzana,je to len v pevnej vôli a len v tebe.Ak sa neudržíš,nikdy nič nedosiahneš.
Jedz aj 6x denne,aby si bola zasýtená,určite neraňajkuješ a nesmieš tomu pokušeniu podľahnúť.Ak si večer hladná, zjedz mrkvu,aj dve,zasýti ťa,pi dostaok vody.