Ako najsť chalana

usmev:)

to tak byva, vela chalanov je hanblivych :)j e fajn, ze ty nazbieras tu odvahu a niekedy sa im prihovoris, obcas potrebuju len nakopnut ;) a to, ze to parkrat nevyslo neznamena, ze to nevyjde ani nabuduce :)
ja ti verim, ze chces stretnut lasku, ved kto by nechcel? :) ale teraz sa tes z inych veci, ktore mas, potom pride aj laska a budes este viac stastna :) ved zatial mas priatelov, mozes zit bez hocijakych zavazkov, skus aj v single zivote hladat nieco pozitivne :) a ked pride ten spravny cas, tak sa zjavi On, tak zas vhupnes do novej etapy zivota a zas to bude nieco ine :)

babe_girl

no chodim medzi ludi už som aj zopakrat solovila chalana lebo mi to niekedy pripada ako keby oni nemali odvahu a nikdy to nevyjde dobre viem že nemam vkuse nad tym rozmyšlať ale viem ake to je aka je laska už som ju zažila ale už dlho nie a chyba mi to tie krasne časy vtedy je všetko ine všetko krajšie nadherne

usmev:)

lebo obcas taketo problemy riesia aj deti (nehovorim, ze to je tvoj pripad :)), ktore toto vidia za zakladny problem svojho zivota a pritom maju este casu, unika im detstvo, lebo chcu byt co najskor dospele :)
snaz sa byt co najviac medzi ludmi :) chod do spolocnosti, nesedavaj doma, prip. sa daj na nejake kruzky, ktore by ta bavili :) a hlavne nezufaj! :) nie si sama kto je single ;) a neupinaj sa tak strasne na to, aby si ho uz stretla :) neboj sa, raz ho stretnes a mozno prave vtedy, ked to budes najmenej cakat :) nikdy nevies kde stretnes svoju lasku :) a navyse si mlada, prilezitosti bude az az, uvidis :)
a taktiez bud sama sebou - na nikoho sa nehraj, nepretvaruj sa. a usmievaj sa!! :) drzim prsty :)