Čierne bodky,upchate pory

miselka972

ja by som sa chcela opytat z coho tei bodky mozu byt????????? chcem sa ich zbavit odporucate aj nejaku domacu masku

cappy_

zazraky od kozmeticky necakaj co s atyka ciernych bodiek...tie tam ostanu, aj po pravidelnej navsteve..ja som ku kozmeticke chodila na cistenie aby sa mi precistila plet..a to som chodila dost dlhu dobu...a nakoniec mi z toho cistenia sa na tvari rozsirila taka akokeby krupica....ktorej zbavit sa je 100x horsie ako klasickeho akne..takze mne kozmeticka tym vytlacanim zaviedla infekciu na tvar

lucii

prosiim vas poradte mii... ak idete ku kozmetiicke aby vam vyciistiila tie pory, tak ona to vytlaca alebo ako to funguje??ja som este u kozmetiicky nebola ... alebo co s tym zvykne robit ?? prosiim poradte dakujem vopred

SISAMEJ

ja mam tiez na tvari - ked ani neviem ci su to pory alebo male okruhle jazvycky z akne/bodky/ su na liciach ale len od nosa trochu k licu.. cistim si plet, ale to nepomoze zbavit sa ich..
je chemicky peeling ucinny na to?

lucii

nathália09 : a ked ides ku kozmeticke co ti zvikne robit s tym?? vytlaca to alebo ako to funguje?? ja som u kozmeticky este nebola.. prosiim vas o radu

nefertiti22

ja mam cierne bodky na nose a tak akokeby vedla neho smerom k licam...a na to nezabera nic....iba ak pravidelne si davam gafrovu mast s ichtamolom...ono to vytiahne...a zmiznu, ked sa urobia zase, zase si dam,, dava sa to na noc, len potom rucnik si dajte pod hlavu...alebo na par hodin denne...ked si to dam dole, porste tam nie su, neviem preco :D ....sice zase sa to vrati, ale viem ako na to :)

lenkaaaaaaaa

ono to je geneticky dane, takze velma s tym nenarobime. mna to tiez trapi. navyse to mam aj na dekolte, chrbte a ramenach