Vie mi niekto poradit tzka sa to farbz na vlasy

Príspevok v téme: Vie mi niekto poradit tzka sa to farbz na vlasy
pethula

Ahojte bola som u kadernickz a dala som sa y hnedej na blond stahovala mi to melirom teray som bola na 2 melir a dala mi takz sampon abz som si tom nim umyvala a mam to hrozne by som povedala take sedive :(( co s tym mam robit vie mi niekto poradit alebo len sa zase nafarbit? Ked si kupim sampon hnedy ako mi to chyti viete niekto poradit?

pethula

taku normalnu peknu blond nechcem to sive ani moc zlte..len sa bojim si davat zase blond mam totalne znicene vlasy z toho meliru..ak to nepojde tak si dam spat hnedu

lenkaa123456

ked ich cchces mat pekne prirodzene blond pouzij tuto farbu www.dpj.pl alebo nejaky podobny odtien tejto znacky - natural and easy. len davaj pozor aby si nekupila velmi zltu farbu, to by nevyzeralo dobre

lenkaaaaaaaa

tie blond sampony moc nechytaju na blond vlasy, iba ak na uplne biele. lebo tie sampony niesu zosvetlujuce. ak mas nazltly ton vlasov alebo do orandzova. kup si nejaku farbu ktora bude na obrazku do siva. neboj, nebudes mat sive vlasy. ono to pekne zneutralizuje tie zlte odtiene a budes mat peknu blond. vyskusaj napr. garnier color naturals odtien 111.

malina8

no ked si das akukolvek hnedu tak ti to chyti spet na tmavo,skusala som :o) ak teda tomas blond-smerom do sediva tak si daj na to nie farbu ale blond sampon na viac umyti,napri 24 a daj si ten odtien ktory tam chces mat

pethula

Strihacka
viem ze je to skoda odfarbit na hnedo ked uz to mam stiahnute ale nechce mat takuto fabu a nemyslim ze sme sa zle pochopili len mi to asi nechytili tak ako mi vravela a toto ani podla mna nie je blond co mam fakt to mam hrozne aj v robote mi povedali ze to mam ako sedive..a ved si dam bledo hnedu

Natalia09
ten sampon je na to ked mas blond farbu alebo melir aby si nemala ten zlty nadych