ako to vyzera na statniciach?

Príspevok v téme: ako to vyzera na statniciach?
ewelin28

ahojte...o tyzden aj dva dni ma cakaju bakalarske statnice...ako kazdy stresujem aj ja...velmi sa bojim..a neviem vobec ako to tam bude fungovat....k niektorym otazkam viem povedat len zaklad :(
bude im to stacit..ale vyhadzuju pre kazdu somarinu??...a este sa chcem opytat, ci beru do uvahy aj vysledky studia celeho trojrocneho??
dakujem :)

ojka

ewelin28 tak vitaj medzi nami bakalármi (: ja som dopadla tiež tak minulý týždeň, tak blahoželám (: a hor sa oslavovať, resp. riadne dospávať (;

dobra vila

Samozrejme, ved podavat plny vykon vie iba malokto, stres urobi svoje a s tym by mali ratat aj oni... takze sa fakt neboj, ze musis vediet vsetko! Mozno iba, ak by si chcela A-cko :P, a na znamky kasli, tie sa FAKT nikde nepozaduju... dufam, ze to zmaknes a ze komisia bude v pohode. Daj vediet!

ewelin28

tak ja neviem ako u nas..o tyzden aj dva dni ti porozpravam dobre? :D
akoze od starsich som pocula ze ku kazdemu je treba aspon nieco k veci povedat...ak uz nepoviem vsetko..tak mi zhorsia znamku..ale tak ktovie aka je pravda..a dnes som sa dozvedela ze mam nie velmi dobru komisiu...takze o to viac to asi bude narocnejsie jooj :(
ja len dufam, ze nedostanem tam nejaky blok a nieco vypotim zo seba...nemyslim si, ze som hlupa a ze nic neviem...prave naopak sa uz cely mesiac ucim...ale tak clovek nikdy nevie, co sa stane v dany moment :(
a dakujem pekne...snad mas pravdu :)

dobra vila

Ewelin, ved ja s tym tahakovanim a podvadzanim nehovorim o tebe, ale vo vseobecnosti... V podstate je jedno, ake si mala znamky, preukazat sa musit na statniciach. Ale ked si mala dobre znamky, asi v hlave aj nieco mas, takze to skus brat tak.
Ale ved to je logicke, ze nevyhodia niekoho iba preto, lebo nebude vediet 1/15 tinu, to by studenti mohli statnicovat co je rok dlhy :DD. Neviem ako u vas, ale u nas ked si nevedel odpoved na nejaku otazku, tak ti dali tomu podobnu, ci k tomu dospejes... a zvacsa si to nakoniec vykoktal :). No ked niekto nevedel ani to, vedeli ho priserne zamotat a nakoniec dospeli k tomu, ze nevedel "kopu" veci, a mohol si to opakovat (ale tu uz ide o povahu skusajuce - poznas, vsade sa najdu doslova svine, s prepacenim, ale je to fakt). Ale pocuj, ja mam dost cudnu skolu s cudnym pristupom, takze to ber s rezervou :P.
A este nieco ti poviem... mala som obavu z jedneho predmetu, kedze nas ucila fakt priserne prisna docentka, tak vylievala zo skusok, ze to bolo tazko uveritelne a vazne to byva tak, ze ti najhorsi, su na statniciach ti najlepsi! Bola perfektna!! Nechcela som tomu uverit!!
Inac, prezradim ti nieco, SPRAVIS TO a na PRVYKRAT, ver mi!! Potom sa nam s tym okamzite popys :). Ver mi, das to...