2 profily - facebook

Príspevok v téme: 2 profily - facebook
aleluja

Mam taky blby pocit, ze ktosi chcel na facebooku zneuzit moj nick (meno) spolu s fotkou. Predchvilou sa mi tam zjavovalo, ze sme tam 2 a teraz uz nie. Konrektne jedne clovek, ktory si ma tam chcel dat k priatelom. Nebolo mozne mi ho pridat a potom mi napisal, ze asi mal nejake blbe nastavenie a ziadost mi poslal znovu. Potom som si vsimla, ze moj profil tam uz nie je dvojmo. Samozrejme, ze som si ho tam nepridala. Myslite, ze je tam nieco take mozne, ze si ktosi vytvori duplicitny profil a bude odchytavat moju postu ci ine sukromne info?

aleluja

No ved ked by vedel ich mena, nemusi ich mat v priateloch ci musi, ked ich chce poslat jednoduchu spravu? Ved ja som jednej poslala spravu i ked som ju v priateloch nemala a aj ona mne. Tak rovnako by to mohol poslat aj on komusi inemu. Vlastne hej, to by musela mat aj prepojenie na moj mail. Uz mi z toho hrabe.

jajka001_

nie ved ti vravim ze to bol problem v nacitavani
len si to vezmi, ako by mohol napisat tvojim priatelom , ked ho nemaju v priateloch, ked by musel mat ine meno aj ked len v jednom pismene - nie , je to nezmysel :)

aleluja

Viem, len tam taky bly pcoti, ze sa to da zneuzit. Ke db yosm ho mala v priateloch, uvidi aj mojciih priatelov a mozno by im posielal spravy v mojom mene. Sak kto by to potom studoval, ci som to sktuocne ja, ekd tam ma rovnake meno aj fotku? Ale mozno som paranoidna aj preto, lebo ked som mu napisala, ze mi ho neslo dat k priatelom (co neslo...), tak mi napisal, ze skusi este raz. A potom som kukla a moj profil nebol dvojmo.Ja som si ten druhy profil aj kukla, ked to bolo dvojmo a bolo tam len udaj, ze som zena, pripadalo mi to tak, ze to nebol moj profil. Iab nejaky duplicitny, no este bez blizsich udajov.
Mam strach, ze ludia, co sa vyznaju do pocitacov to mozu zneuzit.

lost

'Myslite, ze je tam nieco take mozne, ze si ktosi vytvori duplicitny profil a bude odchytavat moju postu ci ine sukromne info?"

nie lebo je to uplne iny profil, na to aby to dokazal(a) by musel(a) mat tvojich kamosov ... teda..

predstav si ze sme na facebooku kamosi, a ja ti poslem spravu, tak to ide na tvoj profil (ma aj seriove cislo povedzme tusim), a nie na ten druhy, ak by tam aj nejaky bol...