Chudnutie bez drastickej diéty

Príspevok v téme: Chudnutie bez drastickej diéty
lila123456789lila

Ahojtee =P ...mám 15 rokov,viem,viacerí si pomyslia že v mojom veku nieje správne držať diéty ani nič podobné,že vyrastiem z toho a je to pubertou...ale mňa už nebavilo počúvať narážky z okolia ..teda hlavne v škole sa často smiali vraj som dosť tučná..:-//..tak som sa to rozhodla zmeniť :)

Je pravda,že pred tým ako chcete chudnúť,mali by ste mať ako tak niečo o tom "naštudované" =)...riadila som sa hlavne stránkou :

-odkaz odstránený- ...

Rozhodne som nechcela chudnúť nejakou drastickou diétov a nejesť skoro nič..takým sposobom by som si aj tak len uškodila, a nerada by som sa zahrávala s mojím zdravím ....ved ked vidím ako sa nsažia niektoré dievčatá schutnúť,je mi z toho zle...celý deň nič nejesť až na večeru kúsok suchého chleba,to je choré :-/

Ja som sa rozhodla že zmením vlastne životný štýl,začala som pomaličky uberať na mastných jedlách,sladkostiach a nahrádzala som to zeleninou alebo ovocím :)..postupom času som si upravila jedálniček a už mi vobec nechýba žiadny hamburger alebo čokoláda :)))..síce na začiatku bolo ťažké odolať ked vidíte niekoho jesť pizzu a tak xD..ale ked to zvládnete pár krát..nebude s tým problém =)

potom k cvičeniu..kedysi som len sedela pred pc ...teraz som začala trochu behať ,cvičiť =)..tak 3 - 4 krát do týždna :)..určite to pomáha aspon trochu =).. + dostatok tekutín..najlepšia čistá voda =) ...odrazí sa to pozitívne i na pleti :)

Už 3 mesiace takto pokračujem ..a konečne i moje okolie a všetci doma si zvykli na to, že som zmenila životný stýl...schudla som za tieto 3 mesiace ..okolo 9 kg...teraz už sa snažím len spevnovať :))..a nehodlám sa vracať k starým návykom ...

chce to pevnú vôluu aj ked to nepojde hned tak dobre :)..aj ked genetika je sviňa :PP...........držíííím palečky všetkýým :))))

lila123456789lila

nathália09
..tak myslím,že na tej stránke je to všetko rozpísané dobre,aby človek schudol a ako sa má riadiť aby nepribral naspäť i dvojnásobok...ja som sa kedysi riadila rôznymi článkami v časopisoch ..no sú to vážne bludy..:-/

Ja si myslím,že ked budeš normálne dalej pokračovať tak sa to prejaví nejak :)
Alebo treba zohnať nejakú parťáčku na chudnutie aby ste sa navzájom podporovali :))..oplatí sa to..budem držať palečky :))

nathália09

teraz som pozerala tú stránku,čo si opísala,,,,,,no je velmi zaujímavá.Dávno som si ju čítala.Potešilo ma to:)možno predsa mi to pomôžeĎakujem.

nathália09

tak klobúk dole dievča-zvládla si to a bez pomoci.Ja by som to nezvládla,a to sa snažím chudnúť,ani neviem od kedy.Moja nadváha je 15 kg.A snažila som sa dosť dlho,ale nejak mi to samej nejde.Chodím aj sem na fórum,a niektoré príspevky mi pomáhajú,ale iba na chvíľu.Túto stránku,čo opisuješ je dobrá,ale nejak ma to nebaví čítať.Mám doma aj stroj na cvičenie,ale nemôžem sa k nemu dokopať,neviem či to je únavou,či stresom.Ale velmi chcem už konečne začať.