Priatelka ma vysmiala

Príspevok v téme: Priatelka ma vysmiala
Benko1234567

Ahojte, som s priatelkou rok a pol a vcera sme mali mat nas prvy sex .. lenze priatelka mi vysmiala moj 17 cm penis. Povedala ze si ho predstavovala vacsi. So smiechom sa ma opytala: / toto je ta tvoja 17-nastka / ... dost ma to ranilo sice sa mi ospravedlnovala zacinam o nej pochybovat.. :-( dovtedy som mal komplexy z toho ze je maly.. ale teraz sa uz s nou nedokazem ani o tom bavit stale si myslis ze uz som pre nu bezcenny ze ju proste neuspokojim.. dost ma to vzalo aj ked som jej odpustil .. neviem ci na to len tak lahko zabudnem ;-( .. povedzte svoj nazor prosim

AdamKrt

17 je nadpriemer. Taku hlupu poznamku ako hodila, moze mat len nejake dieta. Kolko ma rokov - 15, ci menej ?

Ako by jej padlo, keby si zacal hovorit ? Toto su prsia ? Pod c.5 sa to ani nepocita... Toto je zadok, boky, suska...?
Je to nevyzreta osobnost. Predpokladam, ze ani nejde o vztah, ale skor o sexualnu pritazlivost a ako partnera si Ta ani nevazi, inac by to nepovedala.

Ak vobec mala sexualny styk, aby nebola prekvapena, ze ju ta 17tka v nej bude boliet. Nezalezi na dlzke. Dvaja si proste musia padnut, ako mec a jeho posva.

ikuska

tak 17 podľa mňa málo nie je...kamarátkin priateľ má 15 a je spokojná. nemáš mať prečo komplexy.ide o techniku a podľa mňa je lepšia hrúbka ako dĺžka....