Ideme od zajtra na to? Baby, pridajte sa! Spolu to ide ľahšie

Samuelaa

Obdivujem ľudí, ktorí keď stresujú tak chudnú. Ja vtedy jem a priberám. Keď je pohodička, rozložím si porice, jem pravidelne, behám, ale keĎ stresujem, všetko padne...

pucca

Samuelaa, ja mam s tymto velky problem. Ked mam svoje dni, tak mam strasnu chut na vsetko, hlavne sladke.. Je normalne ze v tychto dnoch mame o nieco vacsie brucho, ale vaha stupa koli zvacsenej chuti do jedla.

Samuelaa

Chcem sa opýtať, že či počas vašich dní zvyknete pribrať a koľko a či sa to potom stratí, alebo sa zastavíte na tej istej váhe..

pucca

Cavte baby, takze druhy tyzden zaciname :D
Ja mam dole pol kila..hm, snazim sa to brat pozitivne :D takze vaha 74,5. Chcem mat aspon takych 69 :D
Tinaaa, gratulujem k uspechu velmi sa z teba tesim :D
ostatnym babam zelam tiez vela kil dole, aj ked pri tych vasich vahach co sem vypisujete,to nie je az take strasne :/

siwonka

ja sa po víkende ani nevážim..bo som bola na tom wellness a ece bude vyššia váha, aj ked bolo povedane v tej diete ze nepriberiem ale zistovat sa mi to nece :D ;)..ale zas taham 13dnovku :))..
zaujima ma aky máte jedalniček, lebo hentoto ma prestáva baviť a mam potom vseliake chutky hehe :)

pusinkaaa

Gratulujem tinka...:)) Noo ja a moha vaha ... hmm ked som sa minule boolo to 63,5 ked dnes rano 64,1 ... ja uz neviem :// Ta moja difitalna je nejaka divna alebo co :D
Skoda ze tam nie je som tych 61... Ale tak som trpezliva :) nema zmysel to stale sledovat asi, len to dost laka :))

Tinaaa

Ahojte baby :)
tiež sa pridávam k obdivu pusinky, že po dvoch kockách čokolády vieš povedať stop.. ja som si tiež dala.. nie dve kocky, ale dva riadky.. ale to bolo v rámci učenia na poslednú najťažšiu skúšku.. prvý týždeň zamnou a kilo aj nejaké drobné dolu.. len nech to takto ide ďalej.
A čo vy???? pochválte sa

Uzlik236

Ajojte baby ja sa tiež pridávam...meriam 168 cm a vážm 57 kg ...viem,že to ešte není až tak tragické ale moja stabilná váha vždy bola 50-52kg lenže som sa začala nepravidelne stravovať a už šla váha hore a necítim sa dobre takže chcem svoju pôvodnú váhu..:) držím vám palce :)