Vzduk - "prd"

annieta

juhuuu,
jedinky raz sa mi partner zacal pri takomto "prde" smiat a nato som mu vylepila facku,obliekla som sa a rozlucila so slovami ze mi uz nemusi volat.to je fakt nejaky pubis,co ti daco take spravi.ved presne,ten vzduch sa tam dostava pri sulozi,resp.pri roznych polohach pocas nej a to proste neovplyvnis.nemas sa rozhodne za co hanbit a mozem z vlastnej skusenosti povedat ze skusenejsi partneri vedia rozlisit o co ide a vobec sa z toho nesmeju.

kofka

..by som sa,keby som sa uvolnila xi xi xi.ale to sa neuvolnim,ved pisem.len ked viem ze creva su normalka,vtedy to ide superne!

kofka

no, nie je to az taka sranda...teda pre mna nie :( mam totiz nejake crevne ci zazivacie problemy a horsie je to uvolnit sa,lebo ak mava niekto zapchy,tak ja naopak-hnacky. a vies si predstavit,ze je to o drzku sa uvolnit! nemozem sa,preto si to moc neuzijem xi xi xi.keby som sa uvolnila,tak to by dopadlo!!
;-D

heha

vsak za to moze vlastne on.keby ti to nerobil,tak sa nic nedeje. takze ber to tak,a tak by to mal aj on, aby bol trochu menej skaredy na teba. fakt je asi mlady a roztopasny.