Otlaky

Baška

Ja som si v lekráni kúpila náplaste compeed na otlaky je ich síce 5 v balení a stoja 5 eur, ale sú úžasné nič nebolí netlačí nieje ich takmer vôbec vidno, a vydržia dlhšie mám ich na sebe 2 den, a neviem si ich vynachváliť. :)

Well

karkulka....skratka take nieco zvycajne nie je mozne aby do rana sa zahojilo a dokazala si v tesnych topankach zvladnut na druhy den par hodin.
Bud si das ine kvalitne topanky alebo lieky proti bolesti....najlepsie Tramal a vtedy sa to da zvladnut bezbolestne.
Proste som narazal na to,ze za par hodin nevyliecis pokozku. Da sa akurat ukludnit povrchove poranenie ale neda sa to uplne zahojit.

karkulkaa

Well

z Barbie snov som už dávno vyrástla....a akosi mi ušla pointa tvojej správy lebo mám pocit,že sa vôbec netýkala môjho "problému"

Well

karkulka:))
Zaujimava predstava o tom,ze problem na tele by si chcwla mat vyrieseny za par hodin:))
Ty akoby si zila mimo reality a snivas Barbie sen.

Deee

ja pouzivam ako prevenciu naplaste z lekarne Compeed, su akoby gelove a nalepia sa na nohu, aj ked uz mas otlaky a nalepis na ne tak je tam nejaka latka co ti to lieci a mne to pomaha vydrzat na nohach, su ozaj super, hlavne ked treba byt cele dni na ihlickach