ako spevniť stehná?

Príspevok v téme: ako spevniť stehná?
veseláM

Ahojte, schudla som a aj chudnem, tuk mi z brucha pomaly zchadza aj z ramien šlo čo to dole, ale aj ked chodím behať, denne bicyklujem tie moje stehná vyzerajú ako roztrasený puding, viem že je to preto lebo ešte je na nich tuk, ale nemá niekto rady ako tým mojím stehnám napomocť aby ten tuk šiel rýchlejsie dole, alebo aby tie stehná vyzerali pevnejšie?! som z toho kus zufala lebo leto sa bliži, bruho mam relativ ok ale ešte vždy mám pocit že na sukňu môžem zabudnúť, necítila by som sa v nej kvôli stehnám dobre. poradte

veselaM

ahoj wonderbra,
okej skúsim to s tým malym prevodom, ale nezhrubnu mi stehná potom vieš že svaly budem mať pod tukom pekne vytvarovane ale ten tuk tam furt bude,..čo to pojde dole ked dám väčšiu zaťaz na svaly??

wonderbra

ahoj veseláM!
musis byt trpezliva, tuk zide aj zo stehien, pokial nemate v rodine tuto predispoziciu. na biku si daj co najmensi prevod, aby si sa dobre naslapala, aspon mne to chudnutie islo tak rychlejsie. spevnovat mozes potom, ked sa zbavis toho sadla.
ako dlho uz cvicis a chudnes?

veseláM

info pre Chytrého: ja nie som obezna a ani obezitou netrpím, mám 173 výšku a 67 vahu,..idem na 62 z predchádzajúcich 74 ale uz teraz chcem popracovať na mojich stehnách a nerada by som robila niekde chybu čiže si svoje premudrele myslienky vieš kde daj!!!