mám o neho strach

mar/ka

ahoj. mojmu synovi to tiez zistili ked bol uplne malinky. teraz ma rok a pol a sme po uspesnej operacii. Tiez nam povedali, ze ked sa to do roka neupravi, musi sa to riesit. Pediatricka spomynala i nejake hormonalne injekcie, No urolog povedal, ze hormonalny problem by to bol len v pripade, keby obe vajicka neboli zostupene. Taktiez su injekcie velmi bolestive a pomoct nemusia. Ja som sa tiez velmi bala, no ked som si precitala, ake nasledky to moze mat ked sa to rychlo nevyriesi, tak som bola radsej za taketo radikalnejsie riesenie. Najlepsie je absolvovat operaciu do dvoch rokov. Inak moze byt vysie riziko vyskytu rakoviny, neplodnosti, hormonalnych problemov, preto radsej neotalat a ked sa to do roka samo neupravi, ziadat si urologicke vysetrenie. Drzim palce, aby ste operaciu radsej nepotebovali.

mercinaa

synček kamarátky tiež podstúpil takúto operáciu,mám pocit že to bolo asi pred mesiacom...má 2 roky a zotavil sa z toho neboj sa,nie je to nič vážne :)

mercinaa

synček kamarátky tiež podstúpil takúto operáciu,mám pocit že to bolo asi pred mesiacom...má 2 roky a zotavil sa z toho neboj sa,nie je to nič vážne :)

katkazv

Takýto problém mal môj brat keď sa narodil. Keď trochu podrástol, tak ho operovali a všetko je OK. Ničoho sa neboj, chlapcom sa to stáva často a nie je to nič vážne.

macka26

nepodliehaj panike. ma to kazdy druhy chlapec. aj svagrinin maly to ma. jednoducha operacia. jedno vajicko ma vacsie ako druhe, lebo to je vtiahnute
netreba stresovat, je to bezna operacia