pomoc pre 1roc. dceru

[zruseny12]

...tiez som bola par krat pod narkozou a nemala som ziaden problem,asi zalezi ku komu sa clovek dostane...atd.
tiez by som pockala,ak nie je to vazne u tvojho dietata...ale to zalezi,len na tebe MAMKATKA
PRAJEM VELA STASTIA

Laco24

to som tu jediný kto má s narkózou dobrú skúsenosť? :-D

ale aj ja som za to ak to nieje vážne tak počkať

whee_ee

aha, už chápem, narkózu si mala tri krát :))) dáka som spomalená. no ako pokiaľ ju to nejako vážne neohrozuje, tak si myslím, že by bolo lepšie počkať. narkóza je fakt veľký zásah, aj ja viem, o čom hovorím... ja by som to neriskovala, pretože tá operácia jej môže narobiť viac škody ako samotná hrčka - ale ako vravím, pokiaľ jej z toho nič nehrozí.

matamata

taky ako keby tukovy nador???ja som to tiez mala, vyberali mi to ked som mala 17...bolo to ok..aj ked mne to len lokalne umrtvili..ale dieta uspat preto, lebo tam sa nemozes hybat, absolutne, a jasne ze 1 rocne dieta nebude lezat bez pohybu, dalej moze zacat plakat atd..
ako ja som to mala na hlave asi 7 rokov..v podstate sa to len zvacsovalo a az potom ked som nabrala odvahu tak som si to dala vybrat.po 7 rokoch to malo asi priemer 2 cm..pod vlasmi to vidiet nebolo..len mi to vadilo ked som isla napr ku kadernicke...pokym mas potvrdene ze to nie je nic vazne tak pockaj kym bude vacsia..to zas nie je az taka nutna operacia

mamkatka

ma na hlavicke take ako podkozny tuk nie je to vidno ani ju to neboli ale trosku sa jej to zvacsilo ako to mala v januari plas.chirurg je za pockat ze narkoza je ..........a pre male deti zvlast