Nadmerne ochlpenie

Príspevok v téme: Nadmerne ochlpenie
lili564

Som tinedzerka.Mam tmave vlasy, som ten tip, co sa lahko opali.

Trapi ma podla mojho nazoru nadmerne ochlpenie - je skoro vsade, myslim, ze aj tam, kde by nemalo byt. Resp., nie v takom mnozstve. NAPR. naa bruchu, medzi prsiami mam trosku chlpy, na zadku,proste vsade. Nie si to len take jemnucke chlpky, vidno ich. Aspon si to myslim. Nechodim ani na kupalisko atd., nechcem byt presvedcena inymi ludmi, ze ich vidno.Ja viem, znie to trapne aj mi je to traapne, ale velmi ma to trapi.neviem co mam robit. to sa mam pravidelne holit od hlavy po paty?

poprosila by som vas aby ste sa zdrzali hlupych poznamok a cakam len seriozne odpovede :/

lili258

"kazdopadne by si mala ist na endokrinologiu ci mas v poriadku hormony..." plne s tým suhlasim , mam známu ktora mala problemy s ochlpenim uz ked mala cca 12 rokov a isla tam a dali jej to do poriadku ....

matamata

hm mozno by ti pomohlo laserove osetrenie..ale neviem ci to nie je prilis drahe...alebo depilacia...
mozno by sa to dalo aj hormonalnou liecbou, ty mas asi vela muzskeho hormonu v tele..ale co ja viem..to by som asi nerobila...zbytocny zasah do tela...kazdopadne by si mala ist na endokrinologiu ci mas v poriadku hormony...