Je sanca?

Príspevok v téme: Je sanca?
-XXX-

Zdravim,

chcem sa len opytat, ci je nejaka sanca otehotnenia, ak sme mali s priatelom styk s kondomom. Nepraskol, ale mam zly pocit. Robila som si aj mamatest (negativny). Menstruaciu mam dostat kazdym dnom, ale bojim sa, ze nepride.

Do akeho casu od otehotnenia sa to ukaze na brusku, ze je "nafuknute"?

Mohlo k oplodnenie nejakym sposobom dojst aj vdaka oralenmu sexu? (nejakym prenosom spermii a pod.), alebo spermie na vzduchu "zahynu"?

vifonka

zahynu ale ked ich zalejes vriacou vodou jak instantnu polievku oziju a ked ich spapas aj brusko budes mat take nafuknute ale skor ti odporucam neoraluj nesexuj ....

Karina

... a taketo sexuju, plodia deti a siria svoju geneticku informaciu dalej... citala som tie temy, co spominala levica - strach a hroza....

kazdopadne si myslim, ze bez ohladu na to, na aku kravinu sa pytaju by sme mali odpovedat v ramci moznosti slusne a vecne...tiez sa mi niekedy nad tymi otazkami zastavuje mozog ale co sa da robit...

levicaaaaaa

jasné, spermie majú takú zázračnú schopnosť, že sa prenášajú silou vôle.. chlap ani nemusí vyvrcholiť, stačí keď si na to len pomyslí a ty už môžeš ostať normálne tehotná... dokonca vtedy je aj väčšia šanca že otehotnieš...

(OMG,toto tu už fakt nemá úroveň, jedna chce písomné povolenie, druhá chce aby sme tu my posúdili, či jej hnačka bola dostatočne hnačkovitá na to aby sa znížil účinok antikoncepcie a tretia si vymyslela lietajúce spermie...)

hahaha

ach boze:DD som si to len v rychlosti precitala a jaa som to precitala ze ci moze otehotniet vdaka oralnemu sexu alebo sa spermie vzduchom prenesu :D:D:D heh ako neaka naakaza

matamata

to si snad robis srandu ze oralnym sexom

nie nemozes byt tehotna, tak sa skludni a kup si knihu a nastuduj si to!!!!!