Po akom case ste spolu zacali zit?

Príspevok v téme: Po akom case ste spolu zacali zit?
Dee

Mam mensi problem, chodim s mojim priatelom uz 5 rokov a planujeme si buducnost. Chceme spolu byvat, ale az ked skoncim skolu, co bude trvat este asi 2,5 roka. Uz teraz sa toho bojim. Bojim sa ako to zvladneme. Este sme spolu neboli dlhsie ako 3 dni, pretoze on v lete chodi robit do Nemecka a ja som doma a inokedy nam to nevychadza. Bojim sa, ze sme zvyknuti na tento zivot a v podstate to bude vyse 7 rokov, ze budeme spolu ale zvlast, ked spolu zacneme byvat.To je strasne dlha doba. Je normalne mat strach? Ake s tym mate skusenosti? Ja poznam par, ktory sa rozisiel po dvoch tyzdnoch spolocneho byvania.Pomooooc

Dee

snazim sa, ale okolo mna je plno rozpadnutych manzelstiev a ja tak nechcem dopadnut. Milujem svojho priatela a o krasnej svadbe snivam uz od malicka a chcem mat manzelstvo na cely zivot. Asi preto sa bojim, lebo nemozem vediet, ci sa to tak aj podari.

lenka22

xyxy ale ked ta citam ako su na tom baby ktore sem pisu, tak aj ja mam poccit ze idem na to zhurta... po dvoch rokoch spolu byvat a na svadbu sa neskutocne tesim a bavime sa o nej odkedy sme spolu... a o detoch ani nehovoriac :)))

Dee

no u nas to trva dlho aj preto, ze este studujem a okrem toho priatel stravil v Nemecku 3 roky z tych piatich co sme spolu.

thigrica

JA SOM S PRIATELOM 3 ROKY A ESTE SA NA SPOLOCNE BYVANIE NECITIM. JE TO ASI INDIVIDUALNE. A SVADBY SA BOJIM AKO OHNA :)

lenka22

xyxy teda vy ste sli na to zhurta :))) ja som s priatelom dva roky a v priebehu tohto roka sa ideme stahovat do spolocneho :))) sa tesim

xyxy

Milá Dee, my sme to mali inak. My sme s manželkou, keď sme sa zoznámili, obaja pracovali, ale bývali u rodičov.Po 2 mesiacoch známosti som ju požiadal o ruku a po 10 mes. sme sa brali.O rok na to sme išli do svojho bytu 2 roky po sobáši sme mali dieťa.