Poďme sa zasmiať

alusinka

Moj priatel takto zjedol salamu pre macky, ktoru som raz kupila nasmu kocurovi... Vraj bol hladny a nic ine doma nebolo (pritom bola plna chladnicka!) Ale raz som ju chutnala aj ja, a je to celkom dobre :)

(inak, stale ked davam kocurovi tie to masko v stave pre macky, tak mam chut to uvarit s kecupom a dat to na spagety... myslite si, zeby na to priatel prisiel?? :) moze to byt dobre a pekne to vonia)

Som divna... viem.. ale to uz asi od narodenia...

B.

Môj švagor raz išiel použiť voňavku a zistil, že je úplne prázdna, pričom ju kúpil asi týždeň dozadu. Potom sa prišlo na to, kde zmizla:D Vypil mu ju dedko, lebo mal silný absťák, nakoľko je alkoholik a zavoňala mu. Dedkovia vivat! Viete, o čom je tento život:D

wonderbra

a este som si spomenula na jednu prihodu..dedko nevedel otvorit kvapky do nosa (podotykam sprej muconasal, ked uz bol vrchnacik dolu) a nevedel, ze to sa tak stieka. a chcel to toho vyvrtat dieru s vrtackou:D ktovie ako by to dopadlo:D

alusinka

Alebo... Moj dedko pouziva na holenie barbus - v takej tube... Ked raz u nich prespavala sestra, tak si myslela, ze je to zubna pasta, a kludne si to vytlacila na kefku... :0)) Skoda, ze som pri tom vtedy nebola... Aj moja babka, ktora vtedy nemala v uchu nacuvaci aparat, vraj pocula jej "vykrik do tmy" :))

alusinka

:D to mi pripomenulo mojho tatka...

Raz som si kupila gel na intimnu hygienu, a dala som si ho do kupelky na policku k sprchovym gelom, samponom a pod... Po case som prisla na to, ze mi z neho ohromnou rychlostou ubuda... Prve co som spravila som vynadala mojej sestre, ze co mi ho pouziva ked je moj... Nakoniec sa tatko priznal, ze ho pouzival on... Myslel si, ze je to sampon :))) Potom mi povedal, ze sa cudoval, ze mu na hlave nepeni :D ... ale vraj, mal z neho dobre vlasy :D

jancecka

alebo ma napadlo, ako môj svokor chce byť fešák a voňať, začala som mu kupovať deodoranty, spreje a ktovie čo, on sa veľmi teší :D raz tak použil sprej na telo, aby vraj pekne voňal akurát si vzal lak na vlasy a potom celý čas na oslave skúvíňal, že ho pichajú chlpy pod pazuchami :D alebo použiť mesto sprchového gélu a šampónu telové mlieko je klasika :D najradšej ma pitralon :D

jancecka

ja mám úžasného svokra :D na staré kolená chcel mobil, tak ho má :D mobil sa mu zašpinil, tak ako by ho tato vyčistil? namočil ho celý aj s baterkou do riedidla :DD potom vyutieral handričkou, mobil sa síce leskol ale zrazu neprijímal hovory :D a na displeji bola veľmi veľká bublina :D dlho sme ho potom museli odhovárať, že v mikrovlnke to nevysuší :D

[zruseny12]

oprava MP3 :0))))

dnes som zasa vysavala a mame velmi silny vysavac...zv.vysavat aj v skrinu kde mame chlieb...nestacila som polozit z vysavaca hadicu na policku/aby som ju povysavala/ a uz mi vysavac tahal igelit.sacok z chleba,nestacila som ho pridrzat a moj chlieb ostal bez sacku-holy a sacok bol davno vo vysavaci...este stastie,ze bochnik nie je maly a neskoncil-lebo inak skonci aj on vo vysavaci...