Poďme sa zasmiať

B.

Keď som bol mladší, tak sme s bratom pálili prdy. Ja som prdel a on pálil. On to videl live a ja len v zrkadle, tie výbuchy žltého plynu. Problém nastal vtedy, keď som si prdol, ale dosť nešťastne, lebo prd bol takpovediac ťahavý, čiže nie BUM ale B-U-U-M. Ja som pozeral ako pekne horí, kým sa ten prd nejako nezačal približovať k mojej ritnej diere, kam sa aj dostal. Všetky chĺpky na riti mi obhoreli, aj ma to trochu vystrašilo.

kafe

Zvieratká si postavia záchod v lese. Tešia sa, aký majú pekný, nový záchodík, keď na druhý deň je na ňom rozbité okienko. Zvolajú snem a pýtajú sa kto to urobil. Tak nesmelo sa prihlási zajac: - No viete.. ja som išiel okolo.. práve bol na záchode medveď, on si so mnou utrel zadok a vyhodil ma oknom.- Zvieratká pobúrené, ale že keď sa to stalo prvýkrát, nechajú to tak.
Na druhý deň nájdu na záchode vyvalené dvere. Zas zvolajú všetky zvieratká, vyšetruje sa, keď sa prihlási líška: -Včera som sa vracala domov, idem okolo záchodu, keď ma chytil medveď, utrel si so mnou zadok a vyhodil ma cez zavreté dvere.- Zvieratká pobúrené, že čo si to ten medveď dovoľuje, ale keďže medveď je silný, nechajú to tak.
O deň neskôr sú zo záchodu len triesky. Zvolajú sa všetky zvieratká, že kto o tom niečo vie a ježko nesmelo zdvihne labku...

B.

Moja teta robí v jednej fabrike. Do práce to nemá až tak ďaleko, preto išla tentokrát peši. Veľmi sa ponáhľala a už keď uvidela pred sebou svojich kolegov a kolegyne, tak nejako nešťastne zakopla nohou o kameň, našťastie nespadla, ale preklopilo ju to dopredu, pričom mala ťažisko tela asi posunuté a takto v plnej rýchlosti prebehla okolo svojich kolegov. A oni na ňu: Katka, Katka, kde sa tak ponáhľaš:D

B.

V jednej dedinke boli kolotoče. K večeru sa pán, ktorý obsluhoval kolotoče rozhodol, že to bude posledná jazda. Ľudia vysadli a pán "kolotočár", ktorý bol pod parou, sa kamsi podel a zaspal. Tí ľudia sa kolotočovali potom až do rána. Odvtedy ich volajú kolotočiari, našli ich pomaly v bezvedomí a tyky všade navôkol:D Sranda to asi nebola. Neviem si to ani predstaviť.

sophiaTT

najviac sa clovek nasmeje na svvojich detoch a na ich hlaskach. mam dceru ktora ma 3 roky, casto ju davam strazit k mojim rodicom. moji rodicia spolu ziju pokojne, len mama sa uz 30 rokov co su spoolu vyhraza otcovi ze sa snim rozvedie, ze kto by to snim vydrzal ked nie ona, ze moze dakovat ze ma nervy zo zlata a ved to poznate :D otec je pritom kludas :)raz bol doma len moj otec, teda dcerkin dedko. volal ju k telke lebo isla jej oblubena rozpravka. sedeli sme tam a mala nanho spustila: DEDKO TY SI MNE AJ BABKE ZNICIL CELY ZIVOT :DDD skoro som od smiechu zomrela. to zasa pocula ako to babka hovori a zapamatala si to :) ked to povie take trojrocne dieta tak sa nemozete nesmiat. :)))

za8icka

tak to prve sa mi tiez zda take...no ale zase na druhu stranu ludia su vseliaki a nie vsetci vynikaju aspon minimalnou inteligenciou:)

No men sa teraz cez vikend stala celkom zabavna vec. Zijem v Polsku a tu je jedna celkom znama cokolada WEDEL. No a v noci zo soboty na nedelu som isla domov ako sa hovori "spolocensky unavena" a zmyslela som si ze chcem cokoladu. Tak som isla na benzinku a spytala som sa toh chalana tam ze ake maju cokolady. On povedal ze maju WEDLA. A ja sa na neho kukam ci mu nesibe a polsky mu vysvetlujem ze sak vedla je zavrete ze je asi pol druhej v noci. A takto som sa s nim hadala asi 5 minut kym som nepochopila o co ide:D