zeleny caj

inluca

najlepsi zeleny caj je julius mainl podla mna :D...

ja ho mozem vypit aj o 10,zaspim vyborne...pravidelne ho pijem aj po 10 a 5 minut na to idem spat..ziadne problemy :)

jajka001_

sorry bancha to malo byť
tiez mam radsej bez tych prichuti, jazmin je klasicky sposob dochucovania cinskych cajov
biely je velmi jemny
myslim ze na znacke az tak nezalezi, pokial nie si fajnšmeker, len si vyber dobru cajovnu

luciferka

cinsky s jazminom znie zaujimavo....mne nechutia vsetky caje, nemam rada aromatizovane, a neznasam roibos a caje kde je ibistek....inak znacka, ja kupujem vacsinou len v predajni na O, nechcem menovat....ale prave premyslam nad tym, ze si objednam z netu caje, je to tak lacnejsie, len neviem, kde ich budem skladovat...

luciferka

japan sencha, nearomatizovany a jemny, ma taku mierne nasladnu chut, mne velmi chuti, len je trocha drahsi......

luciferka

ja na nom ficim cele skuskove a statnice....namiesto kavy. Staci jedna salka poobede a ja nezaspim do 5 rana....ale funguje ako na koho....tak isto ako kava..je to individualne, ale ak ho chces pit kvoli chuti a zaspat, tak skus nejake jemnejsie, mne v predajni poradili jeden velmi dobry, je jemny a nie je mi z neho zle. Mne osobne je z tych silnejsich az na vracanie a citim sa ako po opici....