Ako sa oholiť tam dole?

Príspevok v téme: Ako sa oholiť tam dole?
Lolitkaaa09

Ahojte, tak mám taký problém...neviem sa tam dole poriadne oholiť...odkedy som sa tam začala holiť, chlpy sú stále hrubšie a hustejšie..a keď sa holím tak ma to bolí a VŽDY tam ostanú tie čierne bodky po chlpoch a takisto vyrážky..po holení sa samozrejme dezinfikujem..už som skúšala aj vodu po holení..všeličo, no tie vyrážky tam stále sú. No viac ma hnevajú tie čierne bodky ktoré tam vždy ostávajú..vyzerá to dosť hrozne a keď tam rukou prejdem tak pichám jak ježko:D..nemáte nejaké rady ako sa správne oholiť aby tam neostali tie \"zbytky\" a vyrážky?..okrem depilácie pretože na tú nemám odvahu:D..tak čo?

Jovanka

ja takisto proti rastu chlpkov ako akinom007 , ale ja mam na to z notina aj taku penu a aj strojcek bikiny stylu a s tym to ide uplne hladko

akinom007

Ja sa holim proti smeru rastu chlpkov inak to hladke nie je, to mi nikto nepovie...v smere rastu sa dohladka oholit neda...holim sa uplne nasucho pripadne Lactacydom. Ziadne gely, peny....Zaazdym pouzijem uplne novu kvalitnejsiu ziletku nie za 1euro:) a nasledne zapudrujem detskym pudrom. Par x som skusala oholit sa penou a to som sa vzdy vyhadzala.

1654789845846

pre jessi nka1

ako sa holis, zialetkou? Nanes si najprv penu na holenie, nechaj chvilu posobit, aj minutu dve. Potom si ziletky viacbritvove ohrej v horúcej vode a nehol si proti chlpom, ale len po chlpoch. Jemne pomaly, viac krát. Nepodrázdis si tam kozu. Aj ked ti to nepojde na jeden krat, nanes si penu znova a nechaj posobit. Potom si na pokozku nanes gel na jemnu pokozku, s ukludnujucim ucinkom. Opytaj sa v DM, tam to kupis za par eur, alebo napis na sk177@azet.sk

RomcaPomocnica

jessinka je my velmi luto že toto prežíva a že sa na telesnej kvôli tomu trápiš vyskúšaj ked sa tam dole oholíš tak si to skús natrieť kokosovým olejom alebo aloe vera gélom a kludne aj ráno ked ideš do školy
Ak by si mala akékolvek otázky rada poradím

jessi nka1

Ahojte ,potrebujem poradiť,pomôcť . Tam dole som odjakživa veľmi "zarastená"( moje chlpy sú tvrdé ,silné ,odolné ) Mam s tým veľký problém a úprimne sa aj hanbím. Mám 17 a keď ideme na telesnú tak sa mi chce plakať keď pomyslím na to že sa musím pred spolužiačkami prezliekať . Keď vidím že oni sú proste tip top vyholené. Keď sa aj oholím a snažím sa nech je to dohladka tak sa aj tak vyhádžem aj si vydenzifikijem pokožku ale je to stále rovnaké .prvý deň sa to ako tak dá zniesť je to ok. Ale ako náhle príde druhý koniec . Všetko ma začne svrbieť spravia sa mi tie pupáčiky , ná mám všetko červené a podráždené samozrejme nesmú chýbať tmavé škvrny keby nebolo toho málo chĺpky mi zarastajú potom do kože . Cítim sa potom veľmi nepríjemne a následne má.to odrádza od ďalšieho holenia. Ďakujem za všetky rady

User_37597

len aby si nedopadla ako ja...kupis si ho pouzijes a zistis ze ti uskodi...
ak sa to nahodov stane tak potom nejak predaj ten lactacyd a kup si saforelle.(pre pripad ze by sa to stalo)