Antidepresiva - najde sa niekto, kto nepriberal?

adda111

ja som brala asi tak pred piatimi rokmi seroxat a nepribrala som po nom, praveze naopak som schudla asi pat kilov ale po vysadeni som sa vratila na povodnu vahu, mala som ich brat sice ale sama som si ich vysadila po roku.

roman28

ahoj, užívam AD 10 rokov a najlepší je podľa mňa Cipralex. Nepriberal som po ňom. Ale posledné 2 roky beriem Mirtazapín na noc a z neho sa priberá teda dosť. Pribral som počas jeho užívania 14kg. Velmi mi zvyšuje chuť do jedla. Musel som začať držať diétu, proste upraviť stravu a podarilo sa mi už schudnúť 8kg za 5mes. takže pozor na mirtazapín. Ináč je velmi dobrý ako AD

Lora K.

Ahoj! Ano, ja som uzivala Cipralex takmer dva roky a nemala som pocit, ze by som pribrala z tychto tabliet. Boli dost jemne, ani som nebyvala unavena alebo tak podobne.

levinka

ja beriem fevarin pol roka, no pocas toho som brala aj escapelle, tak neviem, ci som pribrala z AD, alebo tej druhej tabletky.

[zruseny2]

aniikk, ja užívam Elontril a má skôr opačné účinky, t. j. máš menšiu chuť do jedla a si viac povzbudená k aktívnemu spôsobu života, nie aby si prespala polku života.. aspoň na mňa tak vplýva a dosť mi pomáhajú.. Držím palce :)

dada123

Antidepresíva na prírodnej báze volno predajné dobre je užívať Magnézium,B-komlex a niečo s látkou tryptofan ,ktorý sa nachádza v banánoch,sóji.sú to látky na povzbudenie nálady.Sója pomáha upraviť hormóny,ktoré vplývajú na náladu.S antidepresív sa priberá,pretože lepšie vám chutí jesť.kamarátka pri nich pribrala 5 kilo.

Pepa1

Ahoj no ja užívam antidepresíva pomaly 3mesiac najskôr to bol Citalec mala som zo začiatku take stavy že som bola strašne unavená nič som nezmohla užívala som aj frontin do toho bolo to hrozné..snažila som sa ale robiť niečo aj som to premohla a som si zacvičila a troška to po cvičení prešlo...bohužiaľ Citalec nezabral užívam teras Esoprex a zatiaľ som ok nie moc unavená a aj si zacvičím práve nemám chuť jesť a schudla som 3kg len tak...tak neviem či to je individualne či nie...neviem či ti to pomohlo drž sa papa.